Pexels/Joshua Rawson-Harris

Nikto z nás nemôže povedať, že spadol z neba dokonalý. Každý z nás má určité vlastnosti, na ktorých by mal popracovať. Si žiarlivá alebo naopak, všetko si berieš hneď k srdcu? Zisti v našom kvíze svoju „najhoršiu“ vlastnosť. Stačí, ak odpovieš na naše jednoduché otázky.

Máš potrebu byť v centre pozornosti vo vzťahu? (Vyber možnosť, ktorá je ti najbližšie.)

Si žiarlivá?

Vieš sa rýchlo uraziť?

Snažíš sa byť pred ľuďmi "dokonalá"? (Vyber možnosť, ktorá ti je najbližšia.)

Ktorá z týchto vlastností ťa vystihuje najviac?

Ktorá z týchto vlastností ťa vystihuje najviac?

Ktorá z týchto vlastností ťa vystihuje najviac?

Ktoré slovo ti je najbližšie? Najviac ťa vystihuje?

Kvíz: Aká je tvoja najhoršia vlastnosť? Odhaľ to v našom teste
Si žiarlivá!

Tvoja najhoršia vlastnosť je, že si žiarlivá a vo vzťahu bývaš aj dosť kvôli tomu výbušná. Do budúcna skús tvojmu priateľovi viac veriť. Nie všetko musí byť hneď také zlé, ako si myslíš. Ak začneš krotiť svoju vášeň pre žiarlivosť, bude sa ti ľahšie dýchať. 🙂
Príliš berieš všetko osobne!

Samozrejme, že máš i plno skvelých vlastností. Ale nikto nespadol z neba dokonalý a veru, aj u teba sa nájde vlastnosť, s ktorou by si mala začať niečo robiť. Niekdy si až príliš berieš veci osobne a potom sa zbytočne stresuješ a trápiš.
Potrebuješ byť stredobodom pozorností!

Žena pozerá do objektívu

Máš potrebu byť neustále stredobodom pozornosti a to býva aj na škodu. Niekedy nevnímaš ostatných a niekedy naozaj len hľadíš na seba. Mala by si začať vnímať ostatných a rovnako tak, aj ich pocity, či ich niečo netrápi alebo podobne. Veď sama vieš, že byť tieňom je zlé.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy