Pexels/Brigitte Tohm/Instagram/creativesoul_ss

Miluje ich každá jedna z nás. V tomto prípade však nehovoríme o módnych kúskoch, ale o kvetoch. Sú prejavom vďaky a aj tie darované od blízkeho dokážu vyčarovať úsmev na tvári. No obzvlášť pohladia dušu vtedy, ak ich dostaneš od neho a sú dokonca presne také, aké zbožňuješ. 

Kvetmi sa obdarúvame aj samy, keď si ich kupujeme ako súčasť nášho interiérového doplnku. Či už do práce alebo domov. Ich vôňa a krása v byte, dome, záhrade alebo na balkóne nesmie chýbať azda ani u jednej z nás. Osobitne počas takýchto zimných dní nám častokrát aj ony dodajú akúsi pohodu práve v našich domovoch, pokiaľ sa začne samotná príroda prebúdzať. Dnes ťa inšpirujeme práve tými, ktorými rozžiariš svoj byt alebo doma počas tohto chladného obdobia.

Živé rezané kvety

Niektoré si bez nich nevedia predstaviť svoju domácnosť, iné si ich zas doprajú raz za čas. Nech je to už akokoľvek, ak si si ich práve predstavila vo svojej kuchyni, obývačke, či akejkoľvek inej miestnosti, zájdi do svojho obľúbeného kvetinárstva a rozžiar svoj domov počas tohto chladného obdobia nejakými peknými kúskami. Určite ti spravia radosť a navodia príjemnú atmosféru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife