Premýšľala si už nad tým, vlastnosti ktorého znamenia sa k tým tvojím hodia najviac? S ktorou ženou dokážeš vďaka tomu tvoriť skvelú priateľskú dvojicu? Pozri sa, ktoré znamenie by malo byť tvojou najlepšou kamarátkou.

Baran

Ak si Baran, zrejme si človek, ktorý verí svojím inštinktom a ide si za svojím cieľom. Odvážny a spontánny človek, občas netrpezlivý. Ideálnou kamoškou pre teba je tá, ktorá sa narodila v znamení Váhy. Ona je človek pokojný, ktorý rozmýšľa nie len srdcom, ale aj hlavou. Preto ťa dokáže udržať na uzde, ak niečo preháňaš. Ona na oplátku od teba dostáva pomoc pri rozhodovaní, keďže je to veľmi nerozhodné znamenie.

Býk

Si známa svojou silnou vôľou, trpezlivosťou, ale aj tvrdohlavosťou. K týmto tvojim povahovým črtám sa najlepšie hodí kamarátka v znamení Ryby. Je to oveľa viac pokojnejší človek, ktorý ti pomôže vidieť veci z inej perspektívy. Ona si z teba vezme pocit istoty.

Blíženci

Blížencov tvoria akési 2 osobnosti v ich vnútri. Časť miluje spoločnosť ľudí, a tá druhá svoju osobnú slobodu a pokoj. Ak si sa narodila v tomto znamení, ideálnou priateľkou pre teba je znamenie Vodnára. Tá sa totiž nikdy nebude snažiť zmeniť časť teba, a bude brať obe tvoje stránky. Obe milujete slobodu a budete sa spolu dobre baviť.

Rak

Ako Rak si vážiš v živote čas s rodinou a priateľmi. Netúžiš po sláve ani veľkej pozornosti. Nechávaš sa viesť srdcom viac ako hlavou. Pre teba bude ideálnou priateľkou znamenie Kozorožca. Ona rovnako rada prejavuje city navonok. Naučí ťa však byť v tomto svete tvrdšou osobou, aby ťa iní ľudia nezraňovali.

Lev

Ako Lev túžiš po moci a pozornosti. Si charizmatická a nebojíš sa verejne vystupovať. Dokonale sa k tebe hodí kamoška, ktorá je znamením Strelec. Ona s tebou zdieľa rovnaký pohľad na svet, takže si užijete veľa zábavy. Navzájom sa budete podporovať – ty ju, aby bola viac kreatívna, a ona teba, aby si vyšla zo svojej komfortnej zóny.

Panna

Ako Panna si známa svojím zdravým rozumom a prirodzenou inteligenciou. Si tá osoba, na ktorú sa ľudia obrátia, ak majú problém. Tvoja najlepšia kamarátka by mala mať znamenie Škorpióna. Je rovnako iteligentná, ale iným spôsobom. Spoločne tak môžete tvoriť dobrý tím.

Váhy

Si žena elegantná, prirodzene múdra a diplomatická. Hľadáš v živote a v každom jeho smere rovnováhu a pokoj. Tvojou najlepšou kamarátkou by preto mala byť tá, ktorá sa narodila v znamení Blížencov. Dokážete spolu konverzovať dlho a na akúkoľvek tému. Navyše ti dodá sebadôveru, ktorá ti občas chýba.

Škorpión

Ak si sa narodila v tomto znamení, patríš k veľmi záhadným ľuďom, ktorí svoje emócie navonok rozhodne neukazujú. Svoje súkromie máš najradšej. Dobrou priateľkou ti bude „račica„. Aby si sa cítila bezpečne, potrebuješ mať pri sebe empatického a pokojného človeka, ktorým práve ona je. Ona ťa bude na oplátku vždy obhajovať.

Strelec

Si známa tým, že miluješ život a si veľmi spontánny človek. Potrebuješ v živote veľkú dávku dobrodružstva. Tú s tebou bude rada zdieľať kamoška v znamení Barana. Ty prídeš s nejakým nápadom, a ona už premýšľa nad tým, ako ho splniť. Spoločne dokážete aj nemožné.

Kozorožec

Ideš si za svojimi snami a svoj život rada vopred organizuješ. Obetuješ svoju pohodu, aby si dosiahla cieľ a si veľmi pracovitý človek. Tvojou „bff“ by mala byť tá, ktorá je znamením Býk. Rozumie tvojmu prístupu k životu a dokáže ťa naučiť, aby si sa tešila aj z menších úspechov. Ty ju na oplátku podporuješ v napredovaní.

Vodnár

Ľudia ťa vnímajú ako výstredného človeka. Ty však nechceš zapadnúť do davu. Chceš byť iná a revolučne zmeniť svet. Preto sa k tebe hodí priateľka v znamení Leva. Ukáže ti, že sa musíš starať aj o seba, nie len o svet naokolo. Naučí ťa aj viac relaxovať. Ona si od teba vezme ponaučenie, že svoj vplyv a nebojácnosť stáť pred ľuďmi, môže premeniť na svetový vplyv.

Ryby

Si citlivý a kreatívny človek, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť. Skrývaš v sebe naozajstné múdro. Kvôli tvojej povahe k sebe priťahuješ ľudí, ktorí ťa chcú iba využiť. Preto by si mala veriť napríklad Panne. Tá nemá srdce na to, aby ti ublížila. Je veľmi produktívna a organizovaná, takže ťa z tvojich snov znesie rovno na zem.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.