Unsplash/Gian Cescon

Asi to poznáš. Teda nie asi, ale určite. Ruku do ohňa by sme dali za to, že si sa s tým stretla aj ty, s využívaním druhých. Najmä v prípadoch, kedy si dobrosrdečná a namiesto vďaky sa ti dostane dýka do chrbta. Nuž, je to kruté, ale za to pravdivé. Tak to na tomto svete chodí. Dokonca, ak to rozoberieme z pohľadu zverokruhu, tak tieto znamenia majú k tomu najväčšie sklony.

Bez štipky ľútosti si idú len svoje a vycuciavajú všetko, z čoho by mohli profitovať práve oni. Schválne prezraď, čakala by si tieto, ktoré ti nižšie v článku spomenieme?

Lev

Človek narodený ako Lev má tendenciu využívať ostatných, aby si on žil najlepšie, ako sa len dá. Vyčítať mu to veľmi nemôžeme, chce len prežiť a vyťažiť zo života čo najviac. Málokedy mu ale záleží na tom, či tým niekomu ublížil.

Pre Leva sú podstatné úspech a peniaze. Keby ich mohol získať aj z teba, z jeho pazúrikov by si sa len tak ľahko už nedostala. Výhodou Leva je, že je nesmierne charizmatický a málokto dokáže odolať jeho kúzlu.

Panna

Aj Panna je v tomto veľmi podobná Levovi. Keď jej úprimne nezáleží na človeku, pozerá sa na neho skôr ako na niekoho, z ktorého môže niečo mať, ako na osobu s dušou a pocitmi.

Veď predsa o Panne je známe, že je veľká karieristka. Ako sa dá presadiť rýchlo? Že bude hľadieť v prvom rade na seba. A všetko ostatné, respektíve, všetci ostatní sú až potom.

Býk

Na jednej strane túži po láske a vášni, no zároveň pre svoju kariéru a vlastné dobro nemá problém využiť ľudí. Takže vie byť chladný ako cencúľ. U Býka je to tak, že pokiaľ si ho dotyčná osoba nezíska na plnej čiare, nemá problém využiť “naivitu”.

Chce prežiť plnohodnotne a zároveň nechce si odopierať nič. Nenarodil sa preto, aby sa uskromnil. Nestačí mu málo. Ale vie Býk o tom, že ani bohatstvo či materiálne pôžitky nenahradia skutočné láskyplné medziľudské vzťahy?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy