Kráľovská rodina
Instagram/dukeandduchessofsussexdaily/princesseugenie/princeandprincessofwales

Britská kráľovská rodina sa po smutných a krušných chvíľach teší z nádhernej noviny. Najmladšej dcére princa Andrewa sa podarilo utajiť pôrod. Princezná Eugénia už pred týždňom porodila chlapčeka, s čím sa pochválila na Instagrame.

Potom, čo zomrela kráľovná Alžbeta II., kráľovskú rodinu poznačilo viacero škandálov. Väčšinu z nich spôsobil spor princa Harryho a Meghan Markle s Buckinghamským palácom. Do toho sa pridali aj špekulácie o ich rozchode či niekoľko súdnych pojednávaní Williamovho mladšieho brata.

Tieto smutné, škandalózne či krušné chvíle striedajú aj tie príjemné. Pred mesiacom sme boli svedkami korunovácie kráľa Karola III. a jeho manželky Camilly. A teraz sa kráľovská rodina zase teší z prírastku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Eugenie (@princesseugenie)

Kráľovská rodina má dôvod na radosť

Princezná Eugénia svoje tehotenstvo na Instagrame oznámila krátko po smrti kráľovnej. Rovnako, ako začiatočné štádium tehotenstva, utajila aj pôrod. Už 30. mája Eugénia porodila synčeka, ktorému s manželom Jackom dali až tri mená. Tak, ako býva zvykom. Každé jedno ale má svoj význam, čo novopečená dvojnásobná mamina aj vysvetlila.

„Jack a ja sme sa chceli podeliť o správu, že sa nám 30. mája 2023 narodil náš malý chlapec Ernest George Ronnie Brooksbank o 8:49 s hmotnosťou 7,1 libry (3,2205 kg). Meno má po svojom veľkom prastarom otcovi Georgovi, jeho dedovi Georgovi a mojom dedovi Ronaldovi. Augie už teraz miluje byť veľkým bratom,“ napísala princezná pod príspevok na Instagrame, ktorý tam pridala iba pred pár hodinami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Eugenie (@princesseugenie)

Zdroj: Instagram/princesseugenie

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News