Veronika Cifrová Ostrihoňová sa rozhodla opustiť TV Markíza a po rodičovských povinnostiach sa objavila znovu na televíznych obrazovkách. Tento raz však prešla do verejnoprávnej RTVS, kde moderuje diskusnú reláciu Silná zostava.

Posledná epizóda o cestovaní počas pandémie rozbúrila vody a ľudí rozdelila na dva tábory. Dopomohla tomu aj stand-up komička Simona, ktorá zastávala hlas ľudu a Dominike Cibulkovej povedala to, čo si myslí veľa Slovákov. Táto kauza nabrala ešte väčšie rozmery a zapojili sa do nej napríklad aj Rytmus, ktorý urazil Simonu kvôli jej postave. Jeho žena Jasmina prezradila tiež svoj vlastný názor, no Patrika sa rozhodne nezastávala.

Väčšina pozornosti sa teda upriamovala len na Simonu, nie na Veroniku ako moderátorku. Až doteraz. Poslankyňa na materskej dovolenke Monika Beňová mala potrebu sa vyjadriť na Instagrame práve k osobe Veroniky.

„Dominika nemôže za to, aká je v krajine situácia. Nezháňa pre SR ani lieky ani vakcíny. Bola to čiastočne podľa toho čo povedala aj pracovná cesta. Propagovala hotel. Prepáčte, ale keď Veronika O niečo predáva na insta alebo jej manžel, tak to je teda ok, keď Cibulková, tak treba kecy o hladomore a umierajúcich? Neviem načo tam išla. Asi verila Veronike, že to bude o cestovaní a pravidlách počas pandémie. Netušila zrejme, že tam ide na lynč a pod úroveň útoky dospelých žien,“ vyjadrila sa Monika v komentároch pod svojím príspevkom.

Monika sa vyjadrila aj všeobecne a zlomyseľnosti žien, pričom nekonkretizovala, koho presne z relácie tým myslí. „Nenechajte si víkend otráviť zlomyseľnými hlupákmi, ktorí dúfajú že keď niekomu ublížia, budú snáď zaujímavejší/e alebo šťastnejší/e. Špeciálne nechápem, keď sú odporné ženy k ženám. Najmä tie, čo vlastne nič samé nedokázali, celý život žijú z rodičovských peňazí za ktoré aj vyštudovali a potom robia chytré a tvária sa ako intelektuálky a etalón morálky,“ vyjadrila sa Beňová na svojom profile.

Myslíš, že Veroniku kritizovala právom? Alebo to podľa teba odmoderovala správne a takéto reči sú úplne nevhodné? 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.