Tiež to máš tak, že túžiš po vlasoch, ktoré nemôžeš mať? Dievčatá s rovným vlasmi chcú mať zväčša kučery a naopak. Nepoznám asi žiadnu ženu, ktorá by bola so svojimi vlasmi na 100 percent spokojná. Či už sú tvoje vlasy krátke alebo dlhé, určite budeš poznať nasledovné problémy.

Asi najväčším rozdielom medzi dlhými a krátkymi vlasmi je čas fénovania. Kým krátke vlasy vysušíš za pár minút, tie dlhé môžeš fénovať aj 15 minút a stále máš pocit, že sú mokré. Problémom krátkych vlasov je zas to, že nechcú držať poriadne svoj tvar a tiež máš obmedzené možnosti pri ich stylingu.

Dlhé môžeš zapletať, dávať do drdolu, žehliť, kulmovať a vymýšľať naozaj čokoľvek. Pri kratších zostrihoch si toho veľa nenavyberáš.

Asi každá žena pozná problémy s vlasmi pri jedení. Ženy s dlhými vlasmi si ich stiahnu jednoducho do gumičky, no krátko vlasé sa musia trápiť trochu viac. No výhodu majú zase v tom, že u kaderníčky nechajú menej peňazí ako tie s dlhou hrivou. A niekedy môže ísť o poriadne sumy.

Vieš, aký je najväčší problém všetkých žien s dlhými vlasmi? Túžia po zmene a krátkom účese, no túto premenu oľutujú takmer hneď, ako od kaderníčky odchádzajú. A už len márne čakajú, kedy vlasy dorastú a spomínajú na to, ako sa mali kedysi skvele.

Ak ťa zaujíma viac problémov, s ktorými sa musia ženy kvôli vlasom stretávať, pozri si aj tieto videá. Okrem vlasov tam nájdeš aj problémy žien s dlhými nechtami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.