Známa slovenská rodina Tomiho Kovácsa

Budú z nich trojnásobní rodičia! Známa slovenská rodina sa pochválila na sociálnej sieti krásnou novinkou. Športovec Tomáš Kovács, známy ako Tomi Kid, čaká so svojou manželkou Dominikou tretie bábätko. Dvojica to oznámila na Instagrame dojímavým videom.

45-ročný Tomáš je profesionálnym slovenským boxerom, ktorý patrí u nás k tým najznámejším. Nielen, že sa venuje svojim, zatiaľ dvom deťom, ale na správnu cestu zdravého životného štýlu vedie aj zverencov vo svojej akadémii. Tomi Kid sa nikdy netajil tým, že má k deťom pozitívny vzťah a túži po veľkej rodine.

Známa slovenská rodina Tomiho Kovácsa
zdroj: Instagram/tomikid_official

Jeho manželkou je už takmer 10 rokov Dominika, ktorá sa taktiež venuje športu. Fanúšikovia si možno pamätajú, že sa zobrali nečakane a neriešili ani formálne oblečenie. Spoločne majú už dvoch synov – desaťročného Kristiána a dvojročného Dávida. K nim čoskoro pribudne tretí súrodenec. Či je to chlapček alebo sa im podarí do tretice už aj dievčatko, zistíme až časom.

Známa slovenská rodina Tomiho Kovácsa
zdroj: Instagram/tomikid_official

Oznámenie tehotenstva si vymysleli naozaj originálne. Spoločne natočili video, kde má Tomi v ruke 3 balóny, pričom jeden dá jednému synovi, druhý druhému, a ten tretí vloží do rúk manželky, pričom jej pobozká už zaguľatené bruško. Ako k videu sám napísal, popis nebol ani potrebný.

Rodinku zahltili gratulácie a my sa k nim pripájame!

Známa slovenská rodina natočila krásne video

Zdroj: Instagram/tomikid_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News