Známa herečka

Tesne pred 50-tkou sa jej splní veľký sen! Známa americká herečka, Hilary Swank, v priamom prenose šou Good Morning America priznala, že je tehotná. Jej šťastie sa rovno násobí, pretože pod srdcom nosí dvojičky!

48-ročná Hilary má na konte dvoch Oscarov. Ocenenie získala za úlohy vo filmoch Million Dollar Baby a Chlapci neplačú. U nás však zrejme divákom najviac utkvela v pamäti ako Holly z romantického filmu P.S. Milujem ťa. Aj počas tohto obdobia je stále pracovne aktívna.

Hilary Swank
zdroj: Instagram/hilaryswank

Známa herečka prežíva zázrak

Hilary sa v roku 2016 dala dokopy s obchodníkom Philipom Schneiderom, pričom o 2 roky na to sa aj vzali. Doteraz sa im však nepodarilo rodinku rozrásť o ďalších členov, aj keď sa herečka nikdy netajila tým, že po deťoch túži.

„Budem mamou. A to nielen jedného, ale hneď dvoch bábätiek. Nemôžem tomu uveriť,” priznala sa Hilary. Ona aj jej manžel majú v rodine dvojičky, a tak z tejto správy šokovaná úplne nebola. “Je to niečo, po čom som dlho túžila. Je to požehnanie, úplný zázrak, neuveriteľné,” neskrýva známa herečka obrovskú radosť.

Hilary pridala záber s tehotenským bruškom už aj na svoj Instagram a je jasné, že doslova žiari šťastím. Čo povieš, že jej tehotenstvo pristane?

Zdroj: goodmorningamerica.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News