Speváčka Alexandra Burke

Len pred pár mesiacmi porodila a už nosí pod srdcom svoje druhé bábätko! Obľúbená speváčka, víťazka britskej verzie súťaže X Factor, Alexandra Burke, sa na svojom Instagrame pochválila krásnymi zábermi, ktorými druhé tehotenstvo oznámila.

34-ročná talentovaná speváčka ohúrila svet svojím prevedením piesne Hallelujah v roku 2008, kedy sa zúčastnila speváckej súťaže. Alexandra Imelda Cecelia Ewen Burke, ako znie jej celé meno, šou X Factor aj vyhrala. Hudbe sa ani po rokoch venovať neprestala, no na prvom mieste je aktuálne jej rodina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexandra Burke (@alexandraburke)

Speváčka všetkých prekvapila

V súkromnom živote tvorí pár s profesionálnym futbalistom menom Darren Randolph. Dvojica svoj vzťah potvrdila v roku 2021, 2 roky po jej rozchode s bývalým snúbencom. V júli minulého roka sa zo zaľúbencov stihli stať aj rodičia. Dieťatko sa rozhodli nezverejňovať na sociálnych sieťach. Dokonca verejne neprezradili ani to, či ide o chlapčeka alebo dievčatko a aké má meno.

Je dosť možné aj to, že sa Alexandra a Darren tajne vzali, keďže ho na Deň matiek oslovila ako svojho manžela. Teraz svetu nič netaja a prezradili, že na ceste je už druhé bábätko, len 8 mesiacov po prvom pôrode. K fotkám, na ktorých sa pochválili rastúcim bruškom, ktoré si môžeš pozrieť TU, napísala: „Sme tak nadšení, že toto všetko môžeme zažiť znova.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexandra Burke (@alexandraburke)

Aj zo slovenskej speváčky, ktorá taktiež súťažila v speváckej šou, bude čoskoro dvojnásobná mamička. O koho ide zistíš v našom nedávnom článku TU.

Zdroj: Instagram/alexandraburke

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News