Milá, pokorná a krásna. Takto sa dá opísať herečka Mária Bartalos, ktorú si diváci obľúbili najmä vďaka seriálu Kukučka či účinkovaniu v televíznych Oteckoch. Pamätať si ju môžeš aj z filmu Trhlina či Backstage. Momentálne však nehviezdi na obrazovkách, ale venuje sa tej najkrajšej práci na svete – materstvu.

Mary sa totiž len pred pár týždňami stala dvojnásobnou mamičkou. K prvorodenému synčekovi, dvojročnému Noelovi, pribudol mladší braček, ktorý dostal taktiež netradičné meno – Jonatan. Tehotenstvo sa jej však na sociálnych sieťach, kde je aktívna, prekvapivo podarilo pekne dlho tajiť.

27-ročná herečka a milovníčka pohybu dnes vyzerá, akoby vôbec nerodila. Možno za to môžu gény a možno aj fakt, že sa venuje zdravému životnému štýlu, v ktorom jej nechýba množstvo pohybu, ktorý spolu s manželom Adriánom, miluje. Aktuálne sa rozhodli vytvoriť aj knižný klub, aby zvýšili povedomie o knihách a predovšetkým o klasickej literatúre.

Chvály na svoj výzor dostala aj vďaka nedávnej fotografii s malým Jonatanom v náručí, ktorú pridala na Instagram. Tam ju sleduje takmer 200-tisíc followerov. I keď má na sebe legíny a pohodlné tričko, je jasné, že s kilami z tehotenstva sa veľmi rýchlo rozlúčila a už skoro ani je možno zbadať, že táto kráska porodila dve deti.

No nevyzerá skvele a spokojne?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.