Kráska z Love Island

Tak tomu sa povie úspech, po ktorom túži nejedna modelka. Kráska z Love Island Mirka Pikolová sa na svojom instagramovom profile pochválila novinkou v pracovnej oblasti. Objavila sa na titulke pánskeho magazínu, kde sa ukázala v poriadne odvážnych pózach.

Mirka Pikolová sa na Slovensku preslávila predovšetkým účinkovaním v reality šou Love Island. V susednom Česku, odkiaľ aj sama pochádza, ale nie je žiadnou neznámou. Okrem toho, že je herečkou, sa v roku 2019 stala vicemiss súťaže krásy Miss Czech Republic.

Mirka Pikolová
zdroj: Instagram/mirka.pikolova

Aj keď sa jej nepodarilo nájsť lásku v reality šou, šťastie sa na ňu usmialo v reálnom živote. Nedávno sa pochválila tým, že už nie je sama a že si jej srdce získal fitness tréner z Prahy. Spolu im to naozaj pristane a vyzerajú veľmi šťastne.

Kráska z Love Island prežíva úspech nielen v osobnom živote, ale aj tom pracovnom. Najnovšie sa pochválila úspechom v modelingovej oblasti.

Mirka Pikolová s priateľom
zdroj: Instagram/mirka.pikolova

Mirka sa totiž okrem iného venuje aj modelingu. Niet sa čomu čudovať, je krásnou ženou s ukážkovou postavou, takže sa za ňou určite obzrie nejeden chlap.

Teraz si ju budú môcť užiť dosýta, pretože sa objavila v najnovšom čísle pánskeho magazínu Playboy. A nie tak hocikde, ale rovno na titulke!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News