Na Vianociach je najkrajšie to, že si konečne môžeme ľahnúť pred televízor, filmy či seriály a nekontrolovateľne sa celý deň váľať v posteli s plným tanierom koláčov. Je to obdobie roka, keď čas trávime s rodinnou, oddychujeme a naberáme sily do toho ďalšieho, ktorý nás čaká. 

Ležanie v posteli, prejedanie sa a maznanie sprevádzajú rôzne filmy so zimnou či vianočnou témou, rozprávky kreslené či hrané, ale aj tie najkrajšie romantické filmy. Prinášam ti 5 typov na krásne vianočné filmy, ktoré však nie sú spojené len vianočnou tematikou, ale hlavne všetky ťa prenesú do vysnívaných kráľovstiev. Sú to presne tie filmy, ktoré menia sny na skutočnosť a obyčajné dievčatá sa stávajú nádhernými princeznami.

1. The Knight Before Christmas

Romantická komédia o rytierovi zo 14. storočia, ktorý sa zázračne dostane do súčasnosti. Tu stretne učiteľku biológie na strednej škole, ktorá si myslí, že svoju pravú lásku už nikdy nenájde. Opak sa stane realitou avšak, dokáže si rytier zvyknúť na nové vynálezy a úplne iný typ života?

2. A Christmas Prince

Nádejnú mladú novinárku vyšlú do zahraničia malej krajiny Aldovie, na tlačovú konferenciu princ Richarda, ktorý sa po nečakanej smrti chystá zasadnúť na trón. Mladá novinárka sa však nedá odradiť a začne po paláci sliediť. Nanešťastie si ju pomýlia s mladou rektorkou pre mladú princeznú. Nakoniec však zámena nebude tak hrozná.

3. A Princess for Christmas

Krásna tmavovláska prijme pozvanie ďalekého príbuzného, aby spolu s neterou a synovcom strávili Vianoce na európskom hrade. Tam sa to nečakane zvrtne a kráska prepadne odvážnemu princovi. Bude princ tak zamilovaný, aby si zobral newyorské dievča s dvoma deťmi ?

4. A Royal Christmas

Princ Cordinie, Leopold si chce vziať krásnu američanku Emily, ktorá je iba skromná krajčírka. Bohužiaľ Leopoldova matka s týmto sobášom nesúhlasí, pretože so svojim synom má úplne iné plány. Dokáže láska vyhrať nad neprajnosťou kráľovnej?

5. The Princess Switch

Mladá krásna pekárka z cukrárne v Chicagu sa rozhodne spolu so svojim pomocníkom prihlásiť do súťaže, ktorá sa koná v kráľovskej Belgravii. Tam spozná princeznú, s ktorou sa vymenia, Každá si chce skúsiť trocha iný život, aký doteraz žili. Avšak výmena späť do reality bude omnoho ťažšia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.