Meno Dan Bilzerian ti určite nemusíme nijak predstavovať. Ide o kráľa Instagramu, ktorého sleduje viac ako 32 miliónov ľudí. Je známy svojím luxusným životným štýlom a predvádzaním sa. Svoj život opísal aj v najnovšej knihe „The Setup“, ktorú si môžeš objednať z jeho stránky.

Dan si kedysi vyskúšal aj tréningový program amerického námorníctva, no nedokončil ho. Svoje skúsenosti má aj s hazardnými hrami, pričom sa mu najviac darilo v pokri. Ide o veľmi zaujímavú, extrovertnú a zároveň extravagantnú osobnosť svetového šoubiznisu. Zahral si dokonca aj vo viacerých filmoch.

V knihe sa dočítaš napríklad to, aká je jeho životná filozofia, ktorá mu pomohla získať slávu, bohatstvo a viac žien, než vôbec dokáže napočítať. V knihe dal priestor aj svojmu detstvu a pobytu v armáde. Nájdeš v nej tiež množstvo divokých príbehov a ešte divokejších fotografií. 

V prológu knihy prezradil, že ako dieťa bol šikanovaný a nemal veľa priateľov, čomu sa až ťažko verí, keď sa pozrieme na to, kde sa nachádza dnes. Zároveň dodal, že nejde o knihu s rýchlym návodom na zbohatnutie, pretože to, čo urobil on, nemusí fungovať niekomu inému.

Celú knihu napísal on sám a ak chceš, môžeš si ju kedykoľvek objednať. Určite ťa prekvapí suma, za ktorú si „The Setup“ môžeš kúpiť. Najlacnejšia verzia e-booku je dostupná už za 14,95 dolárov. Pevnú väzbu si môžeš kúpiť za 34,95 dolárov a limitovaná edícia v koženej väzbe stojí 94,95 dolárov.

Kniha je teda dostupná úplne pre všetkých, aj keď by si si na začiatku možno pomyslela, že bude oveľa drahšia. Samozrejme, je písaná v angličtine, takže si ju môžeš prečítať zatiaľ len v origináli.

Zaujímalo by ťa, čím všetkým si Dan Bilzerian vo svojom živote prešiel?

Zdroj: dbthesetup.co & Instagram/danbilzerian

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.