instagram.com/luxxefacesteam

Existujú rôzne kozmetické pomôcky, ktoré ti nie len uľahčia tvoju rutinu krásy, ale aj urýchlia. Vyskúšala si už nejakú kozmetickú pomôcku, bez ktorej by si sa už nezaobišla?

BEAUTY BLENDER

Kto z nás si nenanášal makeup rukou? Niektoré z nás to robia doteraz, nič zlé na tom nie je! No predsalen existujú rôzne varianty, ktoré ti s nanášaním dekoratívnej kozmetiky pomôžu. Beauty blender je najobľúbenejšou a najvyužívanejšou verziou. Kvôli svojej dokonalo mäkkej textúre vie ideálne zapracovať rôzne krémové, ale aj sypké produkty. 

ŠTETEC NA KONTÚROVANIE

Veľa žien si kontúry zvýrazňujú hocijakým štetcom a potom to nemá ten správny efekt. Na kontúrovanie, či už s krémovými alebo sypkými produktami treba mať vždy ten správny štetec.

GUA SHA

Gua Sha kameň je perfektný nástroj na masáž tváre, pravidelným používaním zvyšuje kvalitu pokožky. Gua Sha je prispôsobený tvaru tváre, preto je narábanie s týmto kameňom naozaj jednoduché. Najprv si treba naniesť na tvár obľúbený krém, sérum alebo pleťový olej a pomocou tejto pomôcky produkt zapracujeme do pleti. Pleť sa takisto perfektne prekrví a zvyšuje sa elasticita pokožky.

JADE ROLLER

Tento valček podporuje lymfodrenáž a a znižuje výskyt opuchov tváre. Takisto pomáha znižovať opuchy a tmavé kruhy pod očami.

FACE RAZOR

Tento holiaci strojček pomáha ľahko odstrániť nežiadúce ochlpenie na tvári, pomáha jednoducho pri tvarovaní dokonalého obočia a jemne odlupuje odumretú pokožku.

DERMA ROLLER

Pomáha vyhladiť a spevniť vzhľad pokožky. Je výborným pomocníkom najmä pri rozšírených póroch a pri liečbe akné. Zjemňuje oblasti s nerovnomernou textúrou pokožky.

ZRKADLO S LED SVETLAMI

Toto zrkadlo ti zmení rutinu od základov a budú to najlepšie investované peniaze do kozmetickej pomôcky, do akej si kedy investovala. Nie len, že si zakaždým spravíš perfektný makeup, ale môžeš ho bez problémov vždy využívať a nemusíš si hľadať dokonale osvetlené miesto, keď sa chceš namaľovať alebo si, napríklad, trhať obočie.

ZVLHČOVAČ PLETI

S týmto prenosným naparovačom si urobíš doma hotové spa. Para pôsobí skvelo na zvlhčenie pokožky, uvoľňuje kožný maz, takže sa ľahšie odstránia toxíny a nečistoty.

SILIKÓNOVÉ APLIKÁTORY

Sú výborné pri nanášaní masky. Nezašpiníš si ruky a produkt si vieš rovnomerne a ideálne naniesť na pleť.

EXFOLIAČNÉ RUKAVICE

S peelingovými rukavicami si dokonalo vypeelinguješ telo, odstrániš odumretú kožu a budeš ju mať perfektne hebučkú. Pomáhajú taktiež pri prekrvení a celulitíde.

Poznáš alebo používaš aj ty nejaké kozmetické pomôcky, bez ktorých by si nevedela existovať? Daj vedieť!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty