instagram.com/joandkemp instagram.com/thefashionfraction instagram.com/stephsa

Jar je v plnom prúde a každá z nás už čaká na poriadne oteplenie, keď už konečne bude môcť zo skrine vyloviť novinky, ktoré si nakúpila počas lockdownu. Pozri sa, ktoré topy sa ti najviac hodia podľa znamenia. 

K teplého počasiu patria krásne blúzky, s rôznymi farebnými motívmi, ktoré podtrhnú tvoju ženskosť. Novinkami tohtoročnej jari a leta sú hlavne jemné pastelové farby, zaujímavé vzory, ale aj návrat k 90. rokom. Znamenia zverokruhu a topy, ktoré sa k nim najviac hodia.

Váha  Rak   Býk

Si citlivé znamenie, ktoré miluje nežnosť a jemné farby, ktoré nevzbudzujú veľkú pozornosť, no napriek tomu sa chceš páčiť. Si jemná a nežná a pre to sa k tebe najviac hodí top s odhalenými ramenami, možno s jemnou kvetinovou potlačou, v ktorej vyniknú tvoje oči a krásny úsmev.

Lev, Vodnár, Strelec

Miluješ pozornosť a taktiež si predurčená vládnuť, nie len svojmu okoliu ale aj módnym uliciam. Vždy siahneš po najlepších kúskoch, v ktorých budeš nezabudnuteľná a preto sa k tvojmu znameniu najviac hodí top s veľkých, no napriek tomu decentným výstrihom. Miluješ zábavu a si optimistická a tvoja odvaha a túžba po experimentovaní ti pomáha nájsť štýl, ktorý sa k tebe dokonalo hodí.

Panna, Kozorožec, Škorpión

Korzetový top je pre tieto znamenia ako stvorený. Panna potrebuje mať všetko pod kontrolou, preto topy s odhaleným chrbtom či veľkým výstrihom nie sú nič pre ňu. Kozorožec zasa stojí pevnými nohami na zemi a preto si neulieta na odvážnych topoch.

Miluješ byť stredobodom pozornosti, ale nie len kvôli svojej kráse. Korzetový top vyzdvihne tvoje krivky a postavu, na ktorej pilne pracuješ, ukáže kľúčne kosti a dokáže s ním vyzerať jemne a romanticky, ale aj drsne a zvodne.

Ryby, Baran, Blíženec

Si kreatívna duša, ktorá miluje módu aj výstrelky, ale aj staré kúsky, ktoré sa vracajú späť do módy. Vyžaruje z teba dobrá nálada hlavne keď si spokojná a pohodlne oblečená, ale miluješ zaujímavé strihy, ktoré aj napriek tvojej snahe byť neviditeľnou ťa robia okázalou kráskou. Nerobí ti problém vziať si blúzku svojej mamy a vyzerať v nej ako keby to bol nový trend, pretože si vždy ideš vlastnú cestu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy