instagram/igorkmeto

Len niekoľko mesiacov dozadu a prvá pandémie Covidu ovplyvnila naše životy na nepoznanie. Obmedzený pohyb, zatvorené prevádzky, ktoré sa stali našou súčasťou, práca z domu a mnoho iného. Mesiace, ktoré pre nás neboli najjednoduchšie.

Vyzeralo to však, že všetko sa obracia k lepšiemu a vírus je na ústupe, teda až do chvíle, kedy opäť po celom svete krajiny nezačali hlásať vysoké počty nakazených. Určite si zachytila, že tentokrát však padajú číselné rekordy v počte infikovaných a opäť sa pošuškáva, že ak sa to vymykne spod kontroly, čakajú nás celoplošné opatrenia!

Vo štvrtok Instagramom otriasla správa, že slovenský šoubiznis má prvého speváka pozitívneho na koronavírus. Toto zákerné ochorenie potvrdili Igorovi Kmeťovi mladšiemu. Ako sám priznal na sociálnej sieti, na infekčnom strávil 8 dní a 11 dní sa pasoval a vysokými teplotami. „Ak vám niekto povie, že koronavírus je výmysel a že je to len slabá chrípka, tak mu hneď jednu pri… Ja som mal 11 dní teploty a 8 dní z toho som strávil na infekčnom. Neprajem nikomu,“ napísal hudobník na svojom Instagrame. Nie je však jediný!

Koronavírus potvrdili i populárnej speváčke Hane Zagorovej, ktorá je aktuálne hospitalizovaná v nemocnici kvôli vysokým teplotám. Rovnako pozitívny test na ochorenie COVID-19 má aj jej slovenský manžel Štefan Margita. Ten je však v domácej karanténe. Informáciu o tom, že spevácka diva z Česka má koronavírus priniesol portál blesk.cz. „Naši milí, nechceli sme vás zaťažovať našimi starosťami. áno, obidvom nám vyšli pozitívne testy na COVID. Štefan je v domácej karanténe a Hanka z dôvodu vysokých teplôt v nemocnici. Verte, robíme, čo môžeme a čoskoro sa s vami uvidíme,“ znel odkaz na českom spomínanom webe.

My len dúfame, že čochvíľa sa všetko dá do dobrých koľají a opäť budeme žiť život, ktorý nám viacmenej prinesie viac úsmevu a radosti, ako len starosti a choroby! Zároveň, treba byť zodpovedný a nepodceňovať nič.

Zdroj: blesk.cz,

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News