instagram.com/llnzz

Koronavírus naberá na svojej sile a každý deň sa dozvedáme správy o stovkách nových nakazených. Vírus sa objavil aj v šoubiznise. Po Adele a Viktorovi Vinczeovcoch a Sajfovi včera priznal chorobu aj ExplOited. Teraz priebeh choroby opísala aj podnikateľka a influencerka Lula Gachulincová.

Fanúšikom bolo divné, že Lula nie je aktívna na sociálnych sieťach a teraz poznáme dôvod. Keďže nechce pred ostatnými nič tajiť, prezradila, že už niekoľko dní je zoslabnutá kvôli ochoreniu Covid-19, ktorým sa nakazila ona aj jej priateľ.

zdroj: instagram.com/llnzz

Sama presne nevie, kde sa mohla nakaziť, aj keď predpokladá, že išlo o akciu, ktorú organizovala Nadácia Markíza. Všetci však mali rúška a boli v exteriéri, no po piatich dňoch sa jej objavili prvé príznaky. Teplotu veľmi nemá a ani nádchu, je však veľmi zoslabnutá, čo na nej aj vidieť v stories, ktoré pridala na Instagrame.

Lulin priateľ má zase vyššie teploty. Lucia je ďalším príkladom toho, že aj keď je človek mladý a stará sa o svoju imunitu, vírus si nevyberá. Chvalabohu, že chorobu zvládajú zatiaľ dobre a že sa o tom nebojí hovoriť. V súčasnosti, kedy mnoho ľudí neverí na existenciu Covid-19 a zľahčujú celú pandémiu, je to viac než dôležité.

Prajeme skoré uzdravenie!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News