Zuzanita

Kontroverzná Zuzanita, ktorú môžeš poznať z relácií Take Me Out a Bez servítky, nafotila počas tehotenstva šteklivé zábery. Na snímkach, ktoré potom zverejnila na Instagrame, má cez seba prehodenú iba priesvitnú sieťku. Na ďalších má oblečené priesvitné šaty a intímne partie jej zakrývajú lesklé kamienky.

Zuzana Žilinčíková sa preslávila účinkovaním v kontroverznej relácii Take Me Out, ktorú pred pár rokmi vysielala TV JOJ. Takmer presne pred rokom sa potom objavila aj v súťaži Bez servítky. Vidieť si ju ale mohla aj v Nákupných maniačkach či v seriáli Nemocnica.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

Potom s DJ-om Zeekayom nahrala niekoľko piesní a zdá sa, že práve láska k hudbe ich spojila. V súčasnosti sú totiž zasnúbení a čakajú spolu bábätko.

Zuzanita prekvapila odvážnymi fotkami

37-ročná hviezda televíznych obrazoviek najnovšie fanúšikov na Instagrame prekvapila sériou horúcich tehotenských fotiek, na ktorých je takmer nahá. Cez seba má prehodenú len sieťku či priesvitné šaty, kde jej intímne partie zakrývajú iba strieborné kamienky.

V jednom z pridaných videí svoje vypuklé bruško dokonca ukázala v erotickej spodnej bielizni. Vidieť to môžeš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

U kontroverznej influencerky to však nie je nič zvláštne. Bežne sa na svojom instagramovom profile totiž chváli dokonalou postavou. Netají sa ani tým, že na sebe má čo-to vylepšené.

„Nikdy v živote som si nemyslela, že sa budem tešiť nadbytočným kilogramom na svojom tele, ktoré prešlo viacerými estetickými procedúrami, keďže som bola posadnutá štíhlou líniou a vylepšovaním toho, čo mi príroda nenadelila. Tehotenstvo zmení nielen vaše telo – krivky, ale aj vás samu. A je to úžasné, keď vaša polovička šalie po vašich ,materských‘ krivkách,“ napísala Zuzanita pod jednu zo šteklivých fotiek.

Ďalšie podobné príspevky šťastnej budúcej mamičky nájdeš po kliknutí SEM alebo TU. A musíš uznať, že jej to na jej najnovších príspevkoch s tehotenským bruškom náramne svedčí.

Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News