Lindsay Lohan prešla vo svojom živote už všeličím. V mladosti bola úspešnou herečkou, ktorá sa objavila vo filmoch ako Pasca na rodičov, Protivné baby, Len trošku šťastia alebo Herbie: Na plný plyn. Slávu a bohatstvo avšak asi nedokázala zniesť, a tak prepadla závislostiam.

Vyzerá to tak, že jej život je znovu usporiadaný a liečenia boli úspešné. Na svojom Instagrame sa totiž pochválila krásnou novinkou – je zasnúbená. O ruku ju požiadal priateľ Bader Shammas, s ktorým podľa portálu Independent chodí asi dva roky, pričom ich vzťah bol väčšinu času utajený.

„Moja láska. Môj život. Moja rodina. Moja budúcnosť,“ napísala 35-ročná Lindsay k svojmu príspevku, v ktorom zverejnila hneď niekoľko spoločných fotografií.

So snúbencom sa spoznala pravdepodobne v Dubaji, kde posledných 7 rokov žila a kde on pracuje ako viceprezident v jednej z bánk. Podľa všetkého sa jej nedarí len v súkromí, ale novú šancu dostala aj v pracovnej obasti.

Na svojom profile sa len nedávno pochválila snímkou, že sa opäť postavila pred kamery a pripravuje film pre Netflix. Aký, to zatiaľ nevieme, no veríme, že jej herecké schopnosti sa nikam nevytratili a ukáže sa tak, ako si ju pamätáme. Gratulujeme!

Lindsay Lohan žije dnes pekný a usporiadaný život

Takto si ju môžeš pamätať, keď mala problémy so závislosťami

Zdroj: Instagram/lindsaylohan & Independent 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.