Instagram/marek_hegedus

Tak tomu sa povie prekvapenie. Bývalá účastníčka reality šou Farma Karin Dvořáková šokovala, no zároveň potešila svoje 119-tisícové publikum na Instagrame tou najkrajšou správou, na ktorú sa teší väčšina žien. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, z ktorého má nesmiernu radosť.

„YES 🖐 Budem MAMA 😊 Možno ma pochopíte.. pravdu povediac, nechcela som to dávať na internet veľmi skoro, aby som bola v pokoji a kľude a hlavne s pozitívnymi myšlienkami 🙏. Ste súčasťou môjho života, keďže s vami zdieľam aj súkromie, tak si zaslúžite kúsok môjho “baby” obdobia vidieť 🥰.

Nič sa nemení, stále budem taká, akú ma poznáte, ba dokonca viac šialená 😅 pomaly sa začína rýchla divoká jazda haha,“ podelila sa Karin so svojimi pocitmi.

V hashtagu uviedla, že ide už o šiesty mesiac, takže túto novinku sa jej podarilo tajiť pekne dlho. Tehotenské bruško je pritom neprehliadnuteľné. Karin bola vždy známa tým, že povie všetko na rovinu a s ničím nemá problém, servítku si pred ústa nekládla asi nikdy. Určite bolo pre ňu náročnejšie nechať si takúto krásnu novinku len pre seba a svojich najbližších.

Spoločnú fotografiu s bruškom pridal aj jej snúbenec Marek, ktorý Karin požiadal o ruku v septembri minulého roku. Svadba sa do roka a do dňa zatiaľ síce nekonala, ale dvojica sa môže tešiť na rozšírenie ich rodinky. „Čaute kamaráti, chcem sa s vami podeliť o dokonalý moment ❤️ A je to konečne oficiálne vonku,“ napísal Marek na svojom Instagrame.

Karin a Marekovi blahoželáme a tešíme sa na viac detailov, s ktorými sa snáď podelia.

Zdroj: Instagram/karinett, Instagram/marek_hegedus

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News