Mávate niekedy nekontrolovateľný nával plaču? Keď pri činnosti, ktorá je pre vás bežná sa vám začnú kotúľať slzy po tvári? V poslednej dobe tento pocit zažívam dosť často a nejak neviem prísť na to, prečo. Tento rok som si povedala, že to chce zmenu. Zmenila som sa, ver mi. Neplačem kvôli tomu jednému chlapcovi v kúpeľni. Ja som síce hovorila, že bez neho to na internáte neprežijem, ale pozrime sa. Som tu, šťastnejšia ako predtým, niet sa čoho báť. Dievča dospelo z lásky k chlapcovi, ktorý ju len využil, no bohužiaľ nedospelo z lásky.

Ja nechcem vzťah. Hovorím ti to na rovinu. Nie som pripravená, ja to viem. Je tak tažké pochopiť, že chcem osobu, ktorá pri mne bude, keď príde nekontrolovateľný plač, kto ma objíme, keď si budem myslieť, že ten test z matematiky nenapíšem. Niekoho, kto pochopí moje problémy a bude tu pre mňa. Začala som uvažovať nad touto osobou, pretože chcem mať niekoho pri sebe. Všetci vyzerajú tak šťastne, s tými ľuďmi. Je tak ťažké mať pri sebe človeka, ktorý toto všetko pochopí? Niekedy mi to príde nefér. Ľudia ktorí, si ich nevážia ich majú a nezaslúžia si ich. Pýtam sa vždy, prečo nie ja ?

View this post on Instagram

Let's take a chance if temptation's forever.

A post shared by Elliott Dunning (@elliottsdunning) on

Asi to tak má byť. Začínam to prijímať tak, ako to je. Len nenechaj ma v tom navždy. Chcem niekoho k sebe, prosím, keď bude ten správny čas.

Mrzí ma, že ľudia si myslia o vzťahu, že ich spraví šťastnými. Dobre, budeš šťastný, ale je to to, čo chceš? Vzťah nie je všetko. Zistila som to nedávno, keď sa kamarátka rozišla s chlapcom, pretože s ním nebola šťastná. Chcela byť sama, byť voľná a nezadaná. Vtedy som si povedala, že vzťah nerobí vždy ľudí šťastnými, niekedy ich o to šťastie uberá. Plakala a bolo mi jej to ľúto. Síce som toho chalana nikdy nepoznala ale donútil ma plakať. Pretože on nechcel opustiť niečo, čo ho robilo šťastným a ona sa chcela vzdať niekoho, kto ju šťastnú nerobil. Plakala som, pretože som sa bála budúcnosti, že by som sa niekedy mohla ocitnúť v podobnej situácií. Dnes viem, že ak sa v nej niekedy ocitnem, budem vedieť, čo mám robiť. Nebáť sa opustiť niekoho, pri kom nie som ja šťastná.

View this post on Instagram

All you had to do was smile.

A post shared by Elliott Dunning (@elliottsdunning) on

Prosím, nesmúť, že tvoja kamarátka/kolegyňa/spolužiačka má už tretieho frajera v poradí, keď ty si nemala ani prvého. Buď hrdá, že čakáš na niekoho, kto ťa bude mať úprimné rád a bude ťa robiť Šťastným človekom. Možno nepríde tento týždeň či mesiac alebo rok, ale ver, že príde. Čaká na teba, viem to. Tak neplač, že si sama a pripravuj sa na ten čas, kedy sama nebudeš a užívaj si prítomný okamih, tak ako je. Či sama, alebo s ním. Zaslúžiš si to…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.