Známa herečka priviedla na svet vytúžené bábätko

Aktuálne prežívajú najšťastnejšie chvíle svojho života! Herecký pár, Odette a Dave Annable, sa tešia z nového prírastku v rodine. Po mnohých neúspešných pokusoch sa im narodilo vytúžené bábätko. Snímku priamo z pôrodnice zdieľala známa herečka na svojom Instagrame.

37-ročná Odette Juliette Annable je divákom známa najmä zo seriálu Dr. House, no hviezdila aj v komédii Zase ona!, ktorá sa na slovenských obrazovkách často reprízuje. Jej manželom je 43-ročný americký herec David Rodman Annable, známy taktiež hlavne zo seriálov.

Odette a Dave Annable
zdroj: Instagram/odetteannable

Na vytúžené bábätko čakali roky

Dvojica je spolu už dlhé roky, manželmi sa stali v roku 2010. Pri príležitosti nedávneho dvanásteho výročia potvrdili, že ich vzťah bol vždy plný lásky, smiechu, ale aj problémov, vďaka ktorým sa spoločne posúvali. Manželia sa na istú dobu dokonca aj odlúčili.

Azda najťažšími skúškami boli pre nich straty bábätiek. Po prvorodenej Charlie, ktorá má 7 rokov, sa dlho snažili o druhé dieťa. Odette však trikrát potratila a umelé oplodnenie bolo taktiež neúspešné. O to väčšiu radosť práve prežívajú.

Známa herečka zverejnila fotku z pôrodnice

Prosím, srdečne privítajte malú dámu, ktorá doplnila našu rodinu a ukradla nám všetkým srdcia,“ napísala šťastná dvojnásobná mamička pod fotku, ktorú si môžeš pozrieť TU. Dcérka dostala meno Andersen Lee Annable, no volajú ju Andi.

Odette a Dave Annable
zdroj: Instagram/odetteannable

Zdá sa, že sa známym herečkám darí aj v súkromnom živote. Len pred pár dňami sme ťa informovali, že svoje vysnívané prvé dieťatko nosí pod srdcom už aj Penny zo seriálu Teória veľkého tresku, a teda Kaley Cuoco.

Zdroj: Instagram/odetteannable

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News