Instagram/blakeshelton, Instagram/3gerardpique

Svadba nemusí prísť výlučne po prvých rokoch či nebodaj prvých mesiacoch vzťahu. Niekedy sa udeje až po dlhých rokoch partnerstva, kedy dvojica už neraz žije tak, ako keby zobratí boli. Takéto páry nájdeme bežne aj v šoubiznise a jedným z nich sú aj spevácki kolegovia Gwen Stefani a Blake Shelton, ktorí sa podľa informácií portálu Page Six konečne zosobášili.

Obľúbená speváčka, ktorú si pamätáme najmä vďaka hitom Rich Girl, Don´t Speak alebo Hollaback Girl už za sebou jedno manželstvo má. Tesne po rozvode s Gavinom Rossdalom sa dala dokopy so súčasným partnerom Blakom Sheltonom, ktorý je tiež spevák. Venuje sa skôr country žánru a dvojica dokonca spolu účinkovala v speváckej súťaži The Voice, kde boli ako porotcovia.

51-ročná Gwen sa dala dokopy so 45-ročným partnerom v roku 2015 a v októbri minulého roku mu povedala ÁNO po tom, čo ju Blake požiadal o ruku. Takmer po 6 rokoch vzťahu sa v sobotu 3. júla dočkali aj svadby, ktorá prebiehala v tichosti a v kruhu najbližších v Oklahome.

Fotografie zo svadby zatiaľ dostupné nie sú, pretože zaľúbenci si chceli tento deň užiť predovšetkým spolu, bez zvedavých pohľadov verejnosti. Veríme, že čoskoro ich zverejnia aj na svojich instagramových profiloch, pretože tam o tejto ceremónii zatiaľ fanúšikov neinformovali. Každopádne dvojici gratulujeme a prajeme im veľa spoločne prežitých šťastných rokov.

Zdroj: Page Six

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News