Obľúbený pár Priyanka Chopra a Nick Jonas

Výnimočná udalosť bola pre ich rodinu dôležitá a preto na nej nemohla chýbať ani ich dcérka. Obľúbený pár, svetoznámy spevák Nick Jonas zo skupiny Jonas Brothers, a jeho manželka, herečka Priyanka Chopra, sa prvýkrát pochválili krásnou dcérkou. Svoje jediné dieťa ukázali pri odhalení hviezdy na chodníku slávy, informoval Daily Mail.

Hudobnú skupinu Jonas Brothers tvoria traja bratia – Nick, Joe a Kevin, ktorí prerazili v roku 2005 a následne spôsobili svetový ošiaľ. Za svoju popularitu si po toľkých rokoch vyslúžili vlastnú hviezdu na známom chodníku slávy v Hollywoode, ktorú čerstvo odhalili. Pri slávnostnej príležitosti nechýbali po ich bokoch manželky, ale aj deti.

Priyanka Chopra a Nick Jonas
zdroj: Instagram/priyankachopra

Obľúbený pár ukázal dcéru prvýkrát

35-ročný Kevin mal pri sebe manželku Danielle a ich 2 dcérky, Valentinu a Alenu. 33-ročný Joe sa tešil z prítomnosti manželky Sophie Turner, ktorá je hviezdou seriálu Game of Thrones. Táto dvojica má taktiež 2 dievčatká, no ich identita je prísne strážená. Vie sa len to, že staršia sa má volať Willa.

A 30-ročný Nick, ktorý sa oženil s indickou herečkou menom Priyanka Chopra, má zatiaľ len jedno dieťa. Aj to je dievčatko.

Jonas Brothers
zdroj: Instagram/htcity

Ich dcérka dostala meno Malti Marie a toto bolo vôbec prvýkrát, kedy ju ukázali v celej kráse na verejnosti. Aj oni si súkromie strážia a tváričku rozkošného dievčatka na svojich sociálnych sieťach skrývali. Ročné dieťatko teda pri odhaľovaní hviezdy a sprievodného programu pútalo pozornosť fanúšikov.

Priyanka Chopra s dcérou Malti Marie
zdroj: Instagram/htcity

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News