Predstav si, že sa ocitneš v situácii, kedy vidíš, že viacero ľudí potrebuje tvoju pomoc, no ty sa nemôžeš roztrhať a pomôcť dokážeš len jednému z nich. Ako by si sa v takejto situácii zachovala? Portál Bright Side otestoval, ako by sme reagovali a výsledky sú naozaj zaujímavé.

Práve to, aká bude tvoja prvá voľba, dokáže dosť veľa prezradiť o tom, aká si a akú máš osobnosť. Pozri sa na obrázok a bez väčšieho premýšľania si povedz, komu by si pomohla ako prvému: slepej babičke, plačúcemu dieťaťu, mužovi so zlomenou nohou alebo sestričke, ktorej vypadli z ruky papiere? Výsledok je naozaj pravdivý!

Komu by si pomohla ako prvému?

youtube.com/BRIGHT SIDE

Komu by si pomohla ako prvému? Tvoje rozhodnutie o tebe povie veľa
Pomohla by si slepej babke.
Bola si vychovaná veľmi dobre, s citom pre morálku a rešpektovaním tradícií. K problémom vždy pristupuješ racionálne a nikdy nekonáš bez toho, aby si si to najskôr nepremyslela. Ťažko sa vyrovnávaš s nespravodlivosťou, ktorú nám tento svet prináša. Často dostávaš nudnú prácu, ktorej sa tvoji ostatní kolegovia snažia vyhnúť.
Pomohla by si plačúcemu dieťaťu.
Tvoj výber naznačuje, že si veľmi citlivá osoba a už viackrát ťa niekto v živote zranil. V minulosti ti ľudia často opakovali, aby si si konečne zložila ružové okuliare z očí. Tvoji priatelia sa cítia dobre v tvojej spoločnosti, pretože vedia, že tu budeš vždy pre nich.
Pomohla by si mužovi so zlomenou nohou.
Nemôžeš chýbať na žiadnej párty, si doslova ich dušou. Rada si užívaš život, nemáš rada zmätok a málokedy urobíš viac, než o čo ťa ľudia požiadajú. Si prirodzený vodca a rovnako silných ľudí priťahuješ k sebe ako magnet.
Pomohla by si sestričke.
Hovorí to o tebe, že si bezstarostná a optimistická osoba, ktorá vidí život v jasných farbách a len zriedka venuje pozornosť problémom sveta. S ostatnými ľuďmi rýchlo dokážeš nadviazať kontakt. Nemáš rada, keď musíš pracovať priveľa a máš zvláštnu povahu. Miluješ dobrodružstvo a nedokážeš dlho sedieť zatvorená medzi štyrmi stenami.

Zdroj: brightside.me

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.