Komička Simona
Instagram/simonacomedy

Ich láska sa podarila! Komička Simona Salátová našla svoje šťastie v kolegovi, taktiež humoristovi Teodorovi Firstovi. Z priateľov z práce sa stal pár a je to medzi nimi vážne. Svoj vzťah potvrdili pred dvoma rokmi a odvtedy ho posunuli aj na spoločné bývanie. Okrem jej syna z predošlého vzťahu sa starajú aj o spoločného psíka. 

28-ročná Simona si fanúšikov získala nielen vďaka skvelému humoru, ale pre mnoho žien je vzorom na ceste k sebaláske. Témy týkajúce sa ženskej postavy a vnímania krásy v rôznych podobách sú jej blízke. Taktiež nemala nikdy problém hovoriť ani o svojom ťažkom detstve.

Svoju ženskú silu dokazuje aj tým, že sa roky starala o synčeka Damiána ako slobodná (rozvedená) matka. Toho si však obľúbil aj Teodor, známy ako Joe Trendy, ktorý sa mu stal úžasným nevlastným otcom.

Simona a Joe Trendy
zdroj: Instagram/simonacomedy

Aj sme sa pohádali, aj udobrili, aj opili, aj spálili, aj prejedli, aj pomíňali peniaze, aj sa smiali do bolesti brucha, aj išli po sebe na záchod, aj vypili tomu druhému poslednú vodu, aj sme spali pod jednou perinou, ktorá potom mala našu spoločnú vôňu. Aj sme videli západ slnka na našej prvej ofiko toskánskej dovolenke. Aj sme si povedali, že to všetko k sebe patrí a reku možno aj my dvaja k sebe,“ napísala k ich spoločnej fotografii z dovolenky a aj takýmto spôsobom dala svetu vedieť, že je po jeho boku šťastná.

Len nedávno prišla na Instagram ďalšia várka ich zamilovaných záberov, a to rovno zo svadby! Na nich im to mimoriadne pristalo. Tá však ešte nebola ich, aj keď by im to nejeden fanúšik prial. Pozri sa v našej fotogalérii nižšie, ako romanticky vyzerali.

Simona na svadbe
zdroj: Instagram/simonacomedy

Komička Simona a Teo na svadbe priateľky

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News