Komička Simona Salátová je zasnúbená
Instagram/simonacomedy

Komička Simona Salátová sa ide vydávať! O tom sme ťa už informovali pred niekoľkými hodinami. O ruku ju požiadal priateľ, tiež komik Joe Trendy, vlastným menom Teodor First. A dokonca nebol v ten deň jediný!

Spojila ich práca, začali spolu randiť a potom oznámili dôležitý posun v ich vzťahu. Začali spolu bývať a okrem toho si Teo našiel cestu aj k jej synovi, ktorého má Simona z predošlého vzťahu.

Simona Salátová
zdroj: Instagram/simonacomedy

Komička Simona ostala bez slov

Ak párik sleduješ na Instagrame, vieš, že často zverejňujú pikošky z ich súkromného života. Dokopy sa dali pred viac ako dvoma rokmi a zásnuby prišli až teraz.

„Chcel som niečo originálne, žiadny gýč. Tak sme išli ku moru pri západe slnka a tam som pokľakol. Simonka sa len usmiala, takže neviem, či hej, ale prsteň si zobrala,“ napísal Joe pod svoj príspevok na Instagrame, kde ma už jeho partnerka na ruke nasadený prsteň. Z toho šoku ale zrejme onemela.

Komička Simona
zdroj: Instagram/simonacomedy

O ruku ju požiadali hneď dvaja muži

„Za jeden večer ma dvaja muži požiadali o ruku. Poznáte ten pocit, že všetko je veľmi dobré, darí sa vám, ľudia vás ľúbia a vy sa zrazu zastavíte, obzriete sa okolo seba a pýtate sa: Hm, čo sa do*erie? Niečo sa musí pokašľať, takto to predsa nefunguje,“ napísala komička Simona pod fotku na Instagrame, kde je už čerstvo zasnúbená.

Simona Salátová
zdroj: Instagram/simonacomedy

„Dnes sa pýtam, či naozaj. Či sme sa náhodou tento príklad, že keď je dobre, musí sa niečo stať, nenaučili umelo. Že ten pocit v skutočnosti nie je naozajstný a vnútorný. Život nie je kolotoč. Nie sme odsúdení krútiť sa v tých istých kruhoch do konca života. Môžeme vystúpiť. Aj keď sa to niekedy nepodarí na prvýkrát,“ doplnila svoju úvahu na záver. Fotky zo zásnub uvidíš vo FOTOGALÉRII pod článkom.

FOTOGALÉRIA:

Zdroj: Instagram/simonacomedy, Instagram/joe_trendy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News