Komička Simona

Zdá sa, že je pre mnohé ženy príkladom toho, že sa dá všetko zvládnuť bez toho, aby sa človek zrútil. Komička Simona Salátová sa na svojom Instagrame podelila s tým, čo sa jej udialo počas víkendu. Jej plánovaný oddych narušila nečakaná návšteva nemocnice, kam musela utekať so synčekom.

28-ročná Simona, známa a mimoriadne obľúbená slovenská stand-up komička, má na sociálnej sieti viac ako 103-tisíc followerov. Aj keby sa podľa jej Instagramu mohlo zdať, že si žije celebritný život, pravdou je, že sa potýka s problémami a starosťami tak, ako aj iné ženy. Našťastie, oproti jej minulosti to nie je nič, čo by s prehľadom nezvládla.

Simona Salátová so synom
zdroj: Instagram/simonacomedy

Komička Simona má doma pacientov

Potom, čo skončilo natáčanie šou Tvoja tvár znie povedome, sa jej začali ďalšie pracovné povinnosti. „V piatok som si myslela, že som na vlastnom maxime. Od stresu som nevedela jesť, čo je u mňa absolútny vrchol,“ priznala sa na Instagrame fanúšikom s tým, že sa naozaj nezastaví. V pláne tak mala počas víkendu oddychovať, no jej predstavu skomplikoval úraz synčeka Damiána, ktorého má z predchádzajúceho vzťahu.

Ten totiž prišiel domov zo školy s bolesťou členka a v sobotu tak museli ísť do nemocnice. „Po troch hodinách na pohotovosti, noha v sadre a podozrenie na zlomený členok,“ nakoniec sa to však ukázalo „len“ ako vyvrtnutie. Aby toho nebolo málo, postarať sa musela aj o ďalšieho pacienta – snúbenca Tea, ktorý ochorel. Celý príbeh aj s pokračovaním si môžeš pozrieť vo videu nižšie.

A čo ním chcela komička Simona odkázať? „My ženy sme predsa nezastaviteľné. Posielam objatie všetkým ženám, čo majú pocit, že to nedajú a nakoniec áno.“ 

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News