instagram.com/simonacomedy

Simona Salátová patrí v súčasnosti k jedinej aktívnej stand-up komičke na Slovensku. Do povedomia sa dostala ešte vďaka účinkovaniu v Česko Slovensko má talent v roku 2016.

Svoje miesto potom našla v zoskupení Silné reči. Simona nemala jednoduchý život a už ako 18-ročná sa vydala a mala dieťa. Manželstvo jej po niekoľkých rokoch skrachovalo, no dnes z neho čerpá množstvo vtipných situácií do svojich stand-upov.

Práve vďaka rozprávaniu o živote s mužmi sa stala takou obľúbenou hlavne medzi ženami, ktoré sa s jej slovami stotožňujú a nachádzajú sa v nich. Veď každá z nás sa rada na mužov posťažuje a Simona len hovorí nahlas to, čo si my myslíme.

View this post on Instagram

Páči sa mi žiť úprimný a bezpečný život. Taký, že od vás pravdu nikto nechce násilím, ale lieta z vás sama ako motýle. Niektoré sú škaredé nočné s ryhovatými čiernohnedými krídlami a iné sú zas jednofarebné, jednoduché a rozjasnia miestnosť, keď do nej vletia. Také sú pravdy s ktorými obchodujeme, lebo chceme a môžeme. Neviem či by som vedela povedať pravdu, keby som mala pištoľ pri hlave. Aj keby som tú pravdu vedela a mala jej plné vrecká, tak by som to nepovedala správne. A pravda keď nie je celá, tak to už nie je pravda. Veru, s kalibrom pri spánku by som bola nový Andrej Danko.😁 Priznať si pravdu, nebodaj ju aj vyriecť chvíľku trvá. U každého je doba prebudenia individuálna a obvodní lekári zatiaľ nemajú žiadne povzbudzujúce medikamenty. Moja terapeutka vždy hovorievala, že už rozmýšľanie o terapií je terapiou, takže by sme mohli povedať, že aj rozmýšľanie o pravde, je už jej priznávaním. Dospieť k pravde je jednoducho jeden nádherný orgazmický stav. A tak prajem vám aj sebe, aby sme k nej každodenne mali bližšie. 💜 Krásna fotografia vznikla pri spolupráci s 👉@petratothjewellery 👈 #standupicka #bratislava #pravda

A post shared by Len Simona (@simonacomedy) on

Simona nedávno prijala pozvanie do relácie Neskoro večer s Petrom Marcinom, kde opäť predviedla bravúrny výkon. Zaspomínaj si ale aj na jej staršie vystúpenia, ktoré sú aj po čase stále aktuálne a vždy si z nich niekto niečo môže zobrať.

Ktoré jej vystúpenie sa ti páčilo najviac alebo ktorá hláška je tvoja najobľúbenejšia?

Bonus: Simona o Vianociach

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating