Eva Kramerová, pre ľudí známa ako Evelyn je príležitostná herečka a stand up komička. Preslávila sa svojimi videami o kunách, skypovaním s Gitou alebo aj príležitostnými videami, v ktorých sa vidí každý človek. Áno, vtipná je. Avšak, ja som chcela Evelyn spoznať aj ako normálnu ženskú, ktorá má taktiež svoje trápenia či triezve pohľady na život. Ale ako sama hovorí, s humorom ide všetko lepšie a jednoduchšie.

Aká si v súkromí? Hovorí sa, že ľudia, ktorí zabávajú druhých, sú v súkromnom živote uzavretí a introvertní.

Samozrejme, že aj ja mám chvíle, kedy chcem byť sama, čo u mňa znamená byť ticho a mať svoj pokoj. Občas aj ja chcem byť neviditeľná, neusmievať sa, ale vnímam to normálne – je to taká životná rovnováha. Keď mám chuť byť zábavná, som. Keď mám chuť plakať, plačem. Keď mám chuť sa smiať, smejem sa. Myslím, že je to zdravé.

Povedz nám, ako si predstavuješ svoj ideálny deň. 

Sadnem ráno na lietadlo a niekde odletím- tak začínajú dni, ktoré sú pre mňa ideálne. Ale mám rada aj to, keď sa zobudím s dobrou náladou, idem s kamarátmi na raňajky alebo sa prechádzam po meste- bez povinností a len tak sa vlečiem s pocitom, že je skvelé mať voľný deň.

Čo podľa teba chýba dnešným dievčatám, ženám?

Rozhodne sebadôvera! Každý deň o sebe pochybujú, snažia sa hnať za dokonalosťou a zabúdajú na to, že aj v nedokonalosti je krásna a aspoň nie je nuda. Zbytočne sa porovnávame, neveríme si.

 

Aké je tvoje životné motto? Akými názormi sa riadiš? Je tvoj humor súčasťou tvojho prístupu k životu?

Môj humor je rozhodne mojim dobrým spoločníkom, s ním ide všetko ľahšie. Vždy tvrdím, že čo sa má stať, stane sa a a ja to určite nemôžem ovplyvniť. Aj keď som občas nahnevaná, viem, že ma to posunulo k lepšiemu a malo sa to stať.

 

Akú vlastnosť si na sebe najviac ceníš a čo naopak nemáš rada?

Asi to, že sa nevzdávam ľahko, že stále rada snívam a väčšinou sa mi tie sny aj splnia, čiže to si na sebe vážim. Nemám na sebe rada to, že ma dokáže ovládať strach a ten ma na istú dobu akokeby zabrzdí. Vtedy sa imaginárne prefackám a musím si tie strachy, ktoré sú väčšinou iracionálne, odstrániť.

 

Vrámci nášho heštegu #Slovenkadna podporujeme mladé Slovenky v ich vlastnej jedinečnosti a v tom, aby neboli pod neustálym tlakom okolia kvôli perfekcionizmu. Je niečo, čo ty sama cítiš, že sa musí zmeniť alebo čo by si ty chcela zmeniť na sebe? Myslíš si, že môže môže byť žena so sebou úplne spokojná?

Myslím si, že sami pre seba by sme mali byť hlavným aspektom toho, ako sa vnímame. Mať sa rád je pre mňa základ. Ak je aj nejaká nespokojnosť, treba na tom pracovať. Nespokojnosť nás nenechá zaspať na vavrínoch a posúva nás vpred. Pre mňa je nespokojnosť hnací motor.

Orange is the new black 👆👆👆🤗💃

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh) on

Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň? Nemáš problém so sebadisciplínou alebo sa musíš často do vecí tlačiť? 

Ako kedy. Niekedy mám dni, kedy si uletím aj napriek tomu, že mám pri každom maile sto výkričníkov a skratku ASAP, na ktorú som alergická. Ale vždy príde deň, kedy si sadnem a rad radom „šupujem“ všetky povinnosti, aby som mala pokoj a čas robiť to, čo sa mi chce. Disciplína príde raz za týždeň, niekedy za dva, ale hlavné je, že vždy príde.

Ďakujem krásne za rozhovor. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.