Chceš zažiť najlepší sex svojho života, ale nevieš, koho by si si vybrala? Čítaj ďalej, možno ti hviezdy poradia.

Býk + Strelec

Táto dvojica je ideálna na vášnivé letné noci. Ak tieto znamenia túžia po tom, aby zažili najlepší sex v živote, musia sa spojiť. Strelec Býka veľmi priťahuje a núti ho rozvíjať svoju fantáziu. Býk zase prinúti Strelca, aby zažili trochu viac romantiky. Keď nájdu svoju rovnováhu, pochopia, že nič lepšie už v živote nechcú.

Blíženci + Panna

Táto kombinácia (ako jediná) si dokonale sadne v posteli, no aj v láske. Zo „vzťahu“ na jednu noc môže byť vzťah na celý život. Ak si Panna myslí, že je skúsená v oblasti sexu, to ešte nemala sex s Blížencom. Až vtedy pochopí jeho pravý význam. Blíženec sa ničoho nebojí a s Pannou sa do toho vrhnú na 100%.

Lev + Váhy

Dvojica, ktorá bude v posteli veľmi vášnivá. Lev potrebuje pozornosť a tak sa bude snažiť Váhy zaujať predohrou, ktorú ešte nikdy nezažili. V posteli im to pôjde ako po masle a nebudú potrebovať žiadne iné doplnky. Ak sa rozhodnú, že budú priatelia s výhodami, budú to musieť dobre skrývať. Vášeň z nich bude vyžarovať veľmi intenzívne.

Ryby + Rak

Táto dvojica si povahovo sadne už od začiatku. Obe znamenia sú totiž zástancom toho, že si musia rozumieť aj mimo postele na to, by si rozumeli v nej. Ryby majú pocit, že ich Rak chráni a cítia sa pri ňom uvoľnene. Rak zase obdivuje to, že Ryby nie sú konzervatívne a v posteli sa dajú nahovoriť na všetko.

View this post on Instagram

#couplegoals

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Vodnár + Kozorožec

Kombinácia, o ktorej by si si možno povedala, že nedopadne dobre. Avšak, protiklady sa priťahujú a v posteli ešte viac. Keď príde Vodnárovi do cesty Kozorožec, nemôže z neho spustiť oči. Bude mať v sebe niečo, čo ho presvedčí, že s týmto znamením to bude stáť za to. Obaja sa nechajú unášať vášňou a nebudú chcieť, až to skončí.

Baran + Škorpión

Temperament Škorpióna trochu rozvášni aj konzervatívneho Barana. Možno budú mať medzi sebou hádky a iné názory na veci, v posteli si to však všetko vynahradia. Zručný Škorpión ukáže Baranovi všetky veci, vďaka ktorým sa stane neodolateľným znamením.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.