instagram.com/luciamokranova

Ten čas ale naozaj letí. Lucia Mokráňová sa stala mamičkou 29. mája a po náročnom cisárskom reze chvíľu trvalo, kým sa dala dokopy. Fitnesska, ktorá miluje cvičenie, si tak musela dať chvíľu oddych a musela počkať, kým sa jej všetky rany zahoja.

Najskôr začínala len rýchlou chôdzou, ku ktorej počas leta pridala aj beh a neskôr začala aj s jednoduchými cvikmi, pričom sa zameriavala predovšetkým na svoje bruško. Teraz už pridala aj ďalšie cviky a ak ťa zaujíma, ako sa po pôrode dostať znovu do formy, vo výbere jej stories na Instagrame nájdeš niekoľko tipov.

Jej sledovateľov predovšetkým zaujímalo, koľko po narodení Tali schudla. „Vaša najčastejšia otázka, koľko som schudla.. ešte mam +6 kg 😬 ale celkom ich viem dobre zamaskovať 🙂 btw. ale nič si z toho nerobím, to pôjde dole, pretože už išlo -16kg,“ pochválila sa mamička na svojom profile.

Keď sa však na jej postavu pozrieme, ani vo sne by nám nenapadlo, že by potrebovala schudnúť ešte 6 kíl do jej pôvodnej váhy, pretože vyzerá naozaj veľmi dobre. Ale aj keď si pozrieš jej fotky tesne po pôrode, aj vtedy vyzerala super. Vidieť, že aj počas tehotenstva dbala na pohyb a aj vďaka tomu jej to teraz ide oveľa ľahšie.

Lucka 3 týždne po pôrode

Ako vyzerá Lucka v týchto dňoch

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News