Kolárovský a Nízlová
Instagram/veronikatwiins/matuskolarovsky

Vyzerá to tak, že si po rozchode naozaj užíva prítomnosť svojej dcérky. A že by aj jej mamičky? Aj keď sa Kolárovský a Nízlová vyjadrili tak, že sú z nich len priatelia a rodičia spoločného dieťatka, podľa najnovšieho videa, ktoré pridala jej sestra na Instagram, to vyzerá, že je medzi nimi krásne puto.

36-ročná Veronika Nízlová a 22-ročný Matúš Kolárovský, majú spolu dcérku Neu, ktorá len pred pár týždňami oslávila svoj prvý rok života. Dvojica, ktorá má medzi sebou značný vekový rozdiel, spolu nikdy pár netvorila, a keď vysvitlo, že je Twiinska tehotná, otca chcela po dohode s ním tajiť.

Po narodení bábätka sa však všetko zmenilo a Yael, ako znie Matúšovo umelecké meno, sa k otcovstvu verejne priznal. Mladý hudobník však na dcérku kvôli práci veľa času nemal a po jeho boku bola aj iná partnerka. Až doteraz.

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Kolárovský a Nízlová bok po boku

Je tomu len niekoľko dní, čo Matúš priznal, že sa so svojou priateľkou Nikolou rozišiel. Talentovaný mladík zrejme nechtiac naznačil, že možno aj ona mala prsty v tom, že za dcérkou často nechodil a nedával ju ani na sociálne siete. „Som rád, že som konečne s Neou. Je to super, konečne som za ňou mohol ísť a nemať tlak, dávať ju na storky a byť s tým v pohode,“ vyjadril sa.

Vyzerá to tak, že v týchto dňoch si to vynahrádza. Matúš vyrazil spoločne s dcérkou, Veronikou a jej stranou rodiny do Tatier. Zatiaľ čo starí rodičia pomáhajú s opatrovaním detí a užívajú si spoločný čas, Twiinsky tam natáčajú svoj nový videoklip.

Na videu, ktoré sa objavilo na Instagrame, to však vyzerá tak, že z Matúša a Veroniky je šťastná rodinka.

Dvojica stojí pri sebe v tesnej blízkosti, pričom mladý hudobník Twiinsku jednou rukou drží. Pri sebe majú dcérku v kočíku, ktorá spevácke vlohy po rodičoch nezaprie. Veď sa pozri na záber nižšie, na ktorom majú obaja skvelú náladu.

Či si len užívajú spoločný čas ako priatelia alebo medzi nimi vzniká naozaj niečo viac, ukáže len čas.

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News