Baranová, Nízlová, Kolárovský
Instagram/nikola_baranova/veronikatwiins

Prešlo len niekoľko týždňov od momentu, kedy sa oficiálne potvrdilo, že mladý spevák a herec, Matúš Kolárovský, je single. Po rozchode sa začal viac stretávať so svojou dcérkou Neou a jej mamičkou Veronikou Nízlovou. Špekulovalo sa o tom, že práve expartnerka mu v tom bránila. Tá sa však pre Evu vyjadrila.

Ako to medzi nimi skutočne bolo, vedia len oni dvaja. Pravdou však ostáva, že kým Yael, ako znie jeho umelecké meno, randil s modelkou Nikolou Baranovou, svoju dcérku na Instagrame takmer vôbec neukazoval. Práca a partnerský život mu zaberali mnoho času.

Twiinska sa neraz posťažovala, že nie je takým otcom, ako by si predstavovala. Všetko sa však zmenilo práve po tom, keď nastal v jeho živote rozchod.

Kolárovský a Baranová
zdroj: Instagram/marta_batus

Kolárovský si utriedil priority

„Teraz mám takú inú situáciu, že som rád, že som konečne s Neou. Je to super, konečne som za ňou mohol ísť a nemať tlak, dávať ju na storky (Pozn. redakcie: Instagram) a byť s tým v pohode,“  vyjadril sa po rozchode. Fanúšikom neušlo, že sa s Twiinskou a dcérkou začal viac stretávať, pričom nechýbali návštevy u nich doma či spoločný pracovno-rodinný výlet v Tatrách.

Nedávno dokonca vydal aj nový singel s videoklipom, v ktorom sa objavila aj Veronika s Neou. Mal som ťažký rok, najmä po tej pracovnej stránke. Som rád, že som si utriedil priority a že môžem viac času tráviť so svojou dcérkou, ktorá je mojím svetlom života, ako je to zobrazené aj vo videoklipe,“ priznal Matúš.

Čo však na to jeho expartnerka Nikola? Naozaj mu bránila v tom, aby s dcérkou netrávil toľko času?

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/veronikatwiins

„Chcem sa vyjadriť, ale v správny čas. Nie, nebránila som mu stretávať sa s dcérou. Je to dospelý človek a rozhoduje sám za seba,“ povedala pre Evu.

Zdroj: eva.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News