Katka Knechtová
Instagram/katarinaknechtovaofficial

Speváčka Katarína Knechtová sa dostala do povedomia v posledných rokoch najmä vďaka tomu, že bola porotkyňou v SuperStar. Pamätáš si, čím hneď potom prekvapila? Mala randiť s 18-ročným súťažiacim, čo určite šokovalo aj teba. Potom celé Slovensko zarazila opäť, keď predstierala tehotenstvo. Brunetka má teraz 41 rokov a na Instagrame sa pochválila zmenou imidžu, za čo sa nedočkala iba chvály, ale aj kritiky. Čo na to povieš ty?

Musíš uznať, že krásna speváčka na svoj vek vôbec nevyzerá. Aj v SuperStar každý týždeň prekvapovala mladistvým vzhľadom. Nečudo, že sa do nej potom mladý spevák zamiloval. Ktovie však, aká bola pravda. Aj ty si ale určite postrehla, že to medzi dvojicou iskrí. Veď, ako sa vraví: „Bez vetra sa ani lístok nepohne.“

Katarína Knechtová
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Rada experimentuje

Katka Knechtová na svojej sociálnej sieti súkromie neukazuje veľmi často. To, či má priateľa, je pre všetkých veľkou záhadou. Zmena imidžu sa ale nedala nepostrehnúť. Krásna speváčka sa totiž nechala ostrihať a takúto premenu by si naozaj nečakala. Svoj vzhľad doplnila ofinou, čo ju veľmi zmenilo.

Knechtová je známa svojím svojským, jemne rockerským štýlom. Netají sa tým, že vo všetkých oblastiach jej života rada experimentuje.

Knechtová
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Ľudia sa rozdelili na dva tábory. Zatiaľ čo niekto jej nový účes chvália, iní nešetria kritikou. Niektorí fanúšikovia si myslia, že má ofinu príliš krátku a druhá strana sa zase teší a páči sa im takýto štýl. A čo na takýto účes povieš ty? Hodí sa jej to?

Katka Knechtová po zmene imidžu

Katka Knechtová
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Takéto boli reakcie od fanúšikov:

Reakcie
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News