Klamstvo

Je vo vašom vzťahu klamstvo? Pripravili sme si pre teba kvíz, ktorý ti možno odhalí niečo, o čom si ani len netušila. Stačí odpovedať na 8 otázok v nasledujúcom kvíze.

Bol tvoj partner pred vzťahom s tebou sukničkár?

Partner objíma partnerku Pexels/cottonbro studio

Máš pocit, že ti niekedy klamal?

Kvôli čomu ti klamal?

Klamstvo Pexels/Ekaterina Nt

Kvôli čomu sa vo vzťahu hádate?

Venuje sa ti rovnako ako predtým?

Pár sa spolu smeje v stane Pexels/Dmitriy Ganin

Povie ti dôvod, keď musí odísť alebo sa ti nemôže venovať?

Čo povie, keď sa ho spýtaš: "Čo sa deje?"

Klamstvo Pexels/Danik Prihodko

Pozná tvoj názor na klamstvá?

Klamal ti už niekedy? Tento kvíz ti môže odhaliť niečo, čo si ani netušila
PÁRKRÁT TI ZAKLAMAL
Možno to pre teba nie je žiadna novinka, ale tvoj partner ti už niekoľkokrát zaklamal. Išlo však možno o malé lži alebo to totálne pokašľal, no ešte to bolo v rámci hraníc, ktoré si bola ochotná akceptovať.
NEUSTÁLE TI KLAME
Tvoj milý nie je žiadne neviniatko a možno to aj vieš. Klame, až sa mu z nosa práši a už je v tom ako doma. Dokonca si už možno ani on sám nepamätá, kedy naposledy povedal pravdu. Skús sa na neho teraz upriamiť a možno ho trochu sledovať alebo sa s ním úprimne porozprávať.
NIKDY TI NEKLAMAL
Tvoj partner je absolútne zlatíčko. Dôveruje ti vo všetkom a aj ty jemu môžeš. Je maximálne úprimný a zniesol by ti modré z neba. Nemusíš sa báť, žeby ti niekedy zaklamal, pretože to sám neznáša. Buď pokojná.

Možno si už aj ty zistila, že klamstvo vo vzťahu nemá miesto. TIETO tri znamenia ho odsudzujú, takže sa na ne môžeš spoľahnúť. Patrí tam aj tvoj partner?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy