Instagram/kimkardashian

Myslela si si, že po ohlásení konca reality šou Keeping up with the Kardashians hlavné aktérky zmiznú z obrazoviek? Veru nie. Kim Kardashian West vo svojom príbehu na Instagrame prezradila, že dostala zaujímavú rolu v pripravovanom filme.

Ide však o niečo úplne iné, než by si od nej možno čakala. Žiadne predvádzanie sa pred kamerami ťa nečaká. Kim prepožičala svoj hlas pudlíkovi menom Delores, ktorá bude súčasťou filmu Paw Patrol.

Na Slovensku môžeš túto rozprávku pre deti poznať skôr pod názvom Tlapková Patrola (Labková Patrola) a ide o mimoriadne obľúbený seriál, ktorý dostáva teraz aj filmové spracovanie. Ide o skupinku odvážnych psíkov, ktoré pomáhajú každému, kto sa dostane do nejakých problémov.

zdroj: Instagram/kimkardashian

Ako môžeš vidieť na storke od Kim, film bude mať premiéru 20. augusta a aj napriek tomu, že ide o rozprávku pre deti, obľúbili si ju aj viacerí dospelí. Pre členku klanu Kardashian/Jenner išlo určite o veľmi zaujímavú skúsenosť a aspoň na chvíľu mohla zabudnúť na problémy, ktoré má v osobnom živote. Narážame konkrétne na rozvod s manželom Kanyem Westom.

Môžeš si pozrieť aj trailer k pripravovanému filmu a meno Kim Kardashian West sa objavilo aj v záverečných titulkách, takže nejde o žiadnu vymyslenú informáciu. Poznáš Tlapkovú Patrolu aj ty?

Zdroj: Instagram/kimkardashian

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News