Jeden z najprestížnejších galavečerov Met Gala sa uskutočnil 13. septembra. Benefičné podujatie Metropolitného múzea v New Yorku sa zväčša organizuje v máji, no kvôli pandémii sa tento rok presunul až na september. Minulý rok sa Met Gala neuskutočnilo vôbec.

Ide o podujatie, na ktorom sa pravidelne objavia tie najznámejšie svetové osobnosti. Predbiehajú sa v tom, kto má na sebe šokujúcejší outfit. Tento ročník sa niesol v duchu bizarnosti a pútania pozornosti. Niektoré hviezdy sa totiž objavili v naozaj netradičných kúskoch.

Najviac spýtavých pohľadov si vyslúžila jednoznačne Kim Kardashian, ktorá bola od hlavy po päty zahalená v čiernom. Doslova. Neukázala dokonca ani svoju tvár. Nikto nevie, či sa po jej boku objavil zahalený Kanye West, s ktorým sa rozvádza alebo nie.

Speváčka Billie Eilish si svojím výzorom pridala minimálne 10 rokov navyše, pretože vyzerala ako staršia dáma v rokoch s účesom ako Marilyn Monroe. Herečka Cara Delevingne prekvapila a róbu vymenila za nohavice. Poriadne prekvapil aj partner Rihanny, raper A$AP Rocky. ktorý bol zahalený ako keby v deke.

Pozornosť nepochybne pútali aj iní muži. Latino spevák Maluma sa objavil celý odetý v červenej koži a Kid Cudi zvolil neforemný modrý sveter doplnený plastovými nohavicami. Všetkým prítomným vyrazil dych raper Lil Nas X, ktorý pod zlatým plášťom ukrýval ešte väčšiu bizarnosť – zlaté brnenie.

Pripravili sme pre teba prehľad najzaujímavejších outfitov tohto večera. Ktorý bol podľa teba najkrajší a naopak, najbizarnejší? 

Kim Kardashian

Bola tam Kim s Kanyem alebo nie?

Rihanna & A$AP Rocky

Billie Eilish

Gigi Hadid

Cara Delevingne

Emily Ratajkowski

Kristen Stewart

Maluma

Lili Reinhart

Serena Williams

Lil Nas X

J Baldvin

Whoopi Goldberg

Alicia Keys

Carey Mulligan

Iman

Kid Cudi

Kim Petras

Olivia Rodrigo

Lewis Hamilton

Grimes

Valentina Sampaio

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.