Khloé Kardashian a jej vzťah s Tristanom Thompsnom, to je naozajstná telenovela. 36-ročná podnikateľka a influencerka, ktorú preslávila rodinná reality show a basketbalista Tristan, sú rodičmi dcérky True. Khloé však momentálne cíti, že je čas na druhé dieťa.

Dcérke True chce dopriať súrodenca a cestu k nemu zvolila prostredníctvom umelého oplodnenia. Už skôr si nechala zamraziť vlastné vajíčka, ktoré chcela oplodniť, no prvé pokusy jej nevyšli. Darcom spermií je práve 29-ročný Tristan, s ktorým má vzťah ako na hojdačke. Neslávne ju preslávil aj tým, že ju podvádzal azda po celý čas vzťahu, dokonca aj vtedy, keď čakala ich dcérku.

Khloé mu však evidentne nevie odolať a je rozhodnutá pre druhé spoločné dieťa. Okrem toho sa klebetí aj o tom, že dvojica je momentálne zasnúbená, za čo môže fotografia na jej sociálnej sieti, kde má na ruke obrovský prsteň.

Či je to pravda a ako Tristan pristupuje k otázke druhého dieťaťa sa zrejme dozvieme až v poslednej sérii Keeping Up with the Kardashians, ktorá bude mať čoskoro premiéru. Proces oplodnenia však momentále zdržuje aj aktuálna koronasituácia.

 

Zdroj: lifeandstylemag.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.