Existuje viac komplikovaná vzťah ako romanca Khloé Kardashian a Tristana Thompsona? Asi sotva. Ani zďaleka nemôžeme tvrdiť, že by našla svojho rozprávkového princa. Po opakovanej nevere s ním chcela otehotnieť aj druhýkrát, no kvôli pandémii musela umelé oplodnenie odložiť.

Ako uviedol portál Daily Mail, kým sa Khloé trápila s tým, že by sa chcela stať dvojnásobnou mamou, jej vtedy ešte stále partner Tristan sa zabával aj inde. Namiesto toho, aby oplodnil ženu, s ktorou žil, sa mu to podarilo s niekým iným. S takouto ranou pod pás sa vysporiada len máloktorá silná žena.

Už čoskoro by sa mu malo narodiť v poradí tretie dieťa. Jedno má s Khloé, druhé z predošlého vzťahu a tretie splodil s osobnou trénerkou Maralee Nicholsovou z Houstonu. Budúca mamička podala na Tristana žalobu, aby od neho získala výživné.

Podľa jej slov bolo bábätko počaté v hoteli počas osláv 30. narodenín basketbalovej hviezdy. Tie oslavoval v marci, kedy ešte stále oficiálne chodil s členkou klanu Kardashian. V júni jej na spoločnej fotke na Instagrame vyznával lásku.

Podľa informácií, ktoré unikli zo súdneho spisu, mal Tristan ponúknuť svojej milenke 75-tisíc dolárov za to, aby si dieťa nechala vziať a aby o všetkom mlčala. K osudnej noci sa Thompson vyjadril tak, že práve Maralee bola tá, ktorá styk iniciovala a vôbec nenamietala proti tomu, aby sa spolu vyspali. Noc strávili spolu a ráno si to dokonca ešte zopakovali.

Neskôr sa vrátil domov k nič netušiacej priateľke, ktorá mu musela tieto výlety tolerovať. Momentálne už spolu síce nie sú, no to nemení nič na tom, ako hrozne sa Tristan ku Khloé zachoval. Čo by si urobila na jej mieste? 

Maralee sa už čoskoro stane matkou, no žiaľ, slobodnou

Khloé a Tristan sa kedysi tvárili ako šťastná rodinka

Zdroj: Daily Mail

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.