instagram.com/giambattistavalliparis

Obchodný reťazec H&M je medzi mladými ľuďmi, ktorí milujú módu a nové trendy, veľmi obľúbený. Najväčší ošiaľ nastáva vtedy, ak svoje sily spojí s nejakým známym menom, vďaka čomu prinesie aj bežným ľuďom exkluzívnejšie kúsky za stále prijateľné ceny. Pri najnovšej kolekcii došlo k spolupráci s talianskym módnym návrhárom Giambattistom Vallim, ktorý je známy svojimi zaujímavými šatami či vyšperkovanými detailami. Kolekcia bude dostupná už 7. NOVEMBRA 2019 exkluzívne v predajni H&M v Eurovea.

V kampani predstavujúcej túto kolekciu nesmie chýbať ani známa tvár. Giambattista si zvolil azda tú na svete najžiadanejšiu – Kendall Jenner. Úspešná modelka a jedna z najkrajších žien sveta je ako stvorená na predvádzanie jeho šiat. Prečítaj si, čo o kampani a samotných kúskoch kolekcie Kendall prezdradila v rozhovore.

Čo z kolekcie Giambattista Valli x H&M dodáva pri nosení úžasný pocit?

Milujem tie dramatické, no zároveň dostupné kúsky z tejto kolekcie, vďaka ktorým sa cítim byť dôležitá bez námahy, čo je, podľa mňa, na tom to úžasné. Taktiež je to aj Giambov osobný dotyk, ktorý je cítiť v jeho návrhoch. Je to, ako by ste nosili kúsok jeho samého!

Aký je tvoj názor na kolekciu Giambattista Valli x H&M?

Všetky veci sú naozaj krásne. Spracovanie detailov je neskutočné, čo je pre Giambattistu typické, ale v tejto kolekcii je to najmä úžasný mix kúskov, obsahujúci zdobené mikiny či naozaj zábavné šperky. Bude úžasné vidieť ľudí po celom svete nosiť kolekciu Giambattista Valli x H&M. Páči sa mi myšlienka, že sa Valliho vesmír rozširuje a spája sily s H&M.

Ktorý kúsok z tejto kolekcie je tvoj najobľúbenejší?

Nemôžem si pomôcť, milujem červené tylové šaty s asymetrickým lemom, ktoré mám na sebe oblečené v kampani, ale tiež sa vidím v kožených nohaviciach, či pri nosení jednej z kabeliek.

Ako by si kombinovala jednotlivé kúsky z kolekcie ty? 

Tie červené šaty by som iba doplnila mojimi obľúbenými vysokými lodičkami, alebo pokojne aj s nízkymi topánkami. Červené kožené nohavice by vyzerali perfektne s tričkom s vintage vzorom a nejakými teniskami. A čo sa týka kabeliek, tie sa dajú kombinovať skutočne so všetkým!

Na aký moment z natáčania kampane v Ríme nezabudneš? 

Byť v rodnom meste Giambu Valliho bolo naozaj niečo špeciálne. Mal úžasné odporúčania na miesta, kde sa treba najesť, či miesta, ktoré navštíviť. Vždy je zábavné mať v meste niekoho domáceho, takže sme si čas tam užili a veľa sa nasmiali. Tieto spomienky si navždy uchovám.  

Čo najviac obdivuješ na návrhoch Giambattistu Valliho?

Najviac obdivujem kreativitu a ľudskosť, ktorú Giambattista vkladá do každého zo svojich návrhov. Keď ich vidíte a potom nosíte, má to na vás skutočne vplyv, no zároveň sa cítite byť sami sebou. To je ich špeciálna vlastnosť, a zároveň darček pre nás ostatných. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory