instagram.com/dominikamirgovaofficial, aless_capparelli

Určite si ešte spomínaš na veľký spor medzi Dominikou Mirgovou a Aless. Kedysi si nevedeli prísť na meno a posielali si odkazy prostredníctvom ich skladieb. Dnes sú z nich už kamošky a dokonca sa spojili aj v novej skladbe.

Slovenská raperka Aless má dôvod na radosť, pretože v nedeľu spustila predpredaj svojho nového albumu „Ženatomá“. Samotný predpredaj spustila vo veľkom štýle, a to videoklipom, kde nie je sama, ale hosťujú jej na ňom Dominika Mirgová a česká raperka Sharlota.

Skladba vysiela jeden veľký odkaz, ktorý sa nesie aj celým albumom. „Textovo je tam narážka na naše dávno rozdielne názory, ktoré sme mali s Dominikou, či Sharlotou. Preto je tam veta – „ideme si hudbu až tak moc, že ten hejt už zhasína…“, prezradia Aless.

„Dlho som mala sen spojiť v jednej skladbe viac interpretiek, vždy je krajšie sa spájať než rozdeľovať a hrať, že si tu sám. Sharlotu mám neskutočne rada ako človeka, ona nemohla chýbať na mojom albume a Dominiku uznávam ako jednu z našich najlepších speváčok. Som nesmierne šťastná, že sa nám podarilo spojiť v jednej skladbe, pretože hudba by mala spájať a nie rozdeľovať,“ dodala obľúbená raperka.

Skladba si ihneď vyslúžila množstvo pozitívnych ohlasov a fanúšikom sa kombinácia troch šikovných speváčok veľmi pozdávala. Dievčatá zvolili veľmi dobrý vizuál, ktorý tomu všetkému dodal celkový efekt.

„Nie som feministka, ale zastávam myšlienku, že žena by mala mať po svojom boku partnera, ktorý ju podporuje a nie naopak. Preto sa volá aj môj album „ŽENATOMÁ“ lebo žena by si mala hlavne hľadať partnera, ktorý pri nej naozaj stojí aj v dobrom, aj v zlom, podporuje ju v jej snoch a cieľoch rovnako ako je to aj naopak.

Jednoducho ako som si ja povedala „že na to mám“, tak „ŽENATOMÁ“ videoklip s Dominikou a Sharlotou hovorí jasne o tom, že žena už nemusí byť len ženou v domácnosti, ak to skutočne nechce, ale môže byť čímkoľvek, kým chce byť a sníva o tom, proste…#ženatomá“, uzatvára Aless.

Určite si túto novinku vypočuj a daj nám vedieť, čo si o nej myslíš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News