Všetci sme jedineční a všetci sme nenahraditeľní. No i napriek tomu každý z nás má iný pohľad na lásku a každý z nás ju vníma rozdielne a môže sa stať, že i tak akosi stratí muž o teba záujem a bude bažiť po niečom úplne inom, ako tomu bolo doteraz. A to môžeš zistiť úplne jednoducho. Stačí, ak si začneš všímať jeho a to, či náhodou nerobí práve to, o čom si budeš môcť prečítať nižšie v článku.

Totižto existujú signály, z ktorých vieš perfektne vydedukovať, či sa náhodou niečo nedeje, čo by si mala začať riešiť a nenechať len tak na náhodu.

Prestal sa ťa dotýkať? Sakra dievča! Niečo/niekto v tom bude. Je úplne normálne, že muž ťa chytí za pás, objíme alebo ťa len tak chytí za ruku. Ak však začína od toho upúšťať, stačí ti i obyčajné stredoškolské vzdelanie, aby si zistila, že niečo nie je v poriadku. Alebo už začína ignorovať sviatky?

Tak to je už silná káva a poriadna dávka neúcty voči tebe. A ak si si všimla aj to, že začína strácať záujem sa s tebou rozprávať o čomkoľvek, nemá ochotu ťa počúvať, stráca záujem. No predtým, než tieto signály prišli, muselo prísť niečo, čo ho k tomu viedlo.

Možno sa ti to nebude čítať najľahšie, ale možno to všetko ovplyvnilo tvoje správanie. Možno až príliš myslíš na seba a nedávaš pocítiť, že i on je tu. Možno svet vnímaš povrchne a materialisticky, možno sa snažíš byť lepšia ako on a máš takú túžbu mu to dokázať, že strácaš zábrany.

Možno sa ani nesnažíš zistiť, čo všetko sa skrýva vo svete muža, možno už strácaš svoju ženskosť a chceš nahradiť muža vo všetkých smeroch. A možno preto stráca úctu k tebe a nemá záujem ďalej v tom všetkom pokračovať. A najhoršie je, keď nejestvuje medzi vami ústa a rešpekt.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.