Ich život vyzerá ako z rozprávky, sú slávni, bohatí a krásni. No aj napriek tomu majú problémy vo vzťahu. Nevera im na chvíľu nabúrala vzťah, no aj napriek tomu zostali tieto páry spolu. Vieš, o ktorých je reč?

David & Victoria Beckham

New of the World v roku 2004 uverejnil článok, kde tvrdil, že David podviedol svoju vernú manželku s ich opatrovateľkou. Aj napriek údajnej neveru, voči ktorej sa David pred médiách ohradil, je manželský pár stále spolu.

Beyoncé a Jay-Z

O nevere sa kráľovná popu rozhodla podeliť pre Washington Post: „Poviem vám, čo sa stalo, ale najprv si choďte vypočuť môj nový album Limonade, v ktorom sa dozviete viac.“ Keď sa Beyoncé dozvedela, že ju jej manžel Jay-Z podvádza, naštvalo ju to až tak, že vytvorila samotný album. Z nevery sa Jay-Z nakoniec „vyspieval“, album Limonade zožal úspech a nakoniec obnovili manželský sľub. Vyzerá, že je všetko zažehnané.

Cardi B a Offset

Potom, čo sa o Offsetovi rozprávali fámy, že mal neveru štyri mesiace po svadbe, to jeho manželka nevydržala a pridala na Twitter príspevok: „Stane sa to takmer každému. Ľudia sa s problémami vo vzťahu vysporiadavajú rozdielne. My sme to zvládli.“ Speváci sú aj po nevere stále spolu, momentálne sa naplno venujú výchove svojej dcéry.

View this post on Instagram

Happy Easter from mines to yours ❤️

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Pink a Carey Hart

Hoci si Carey v roku 2008 „vyhodil z kopýtka“, Pink aj napriek tomu neopustila svojho muža v domnienke, že raz bude z neho skvelý otec. A tak sa aj stalo. Za niekoľko rokov od prvej nevery sa ešte párkrát riadne pohádali, na chvíľu rozišli, opäť zišli. Nakoniec si k sebe opäť našli cestu a dnes spoločne vychovávajú svoje dve deti.

Kevin a Eniko Hart

Obľúbený herec a komik Kevin sa ku nevere priznal počas živého vysielania pre CNN: „Som vinný, bez ohľadu na to, čo sa stalo a žiadam o odpustenie.“ Takto prosil o odpustenie svojej tehotnej ženy. Nakoniec sa v roku 2017 vzali a spoločne vychovávajú svoje deti.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.