Zaľúbila si sa do neho a netúžiš po ničom inom, len dokonalom vzťahu s ním? On sa však nemá veľmi k činu a potreboval by trochu naťuknúť? Chlapom to niekedy trvá trochu dlhšie, no so všetkým sa dá pracovať.

Stačí, ak pozmeníš trochu svoje správanie. Ide naozaj len o maličkosti, ktoré však v chlapoch dokážu robiť hotové divy. Nezáleží na tom, či sa zatiaľ len spoznávate, alebo už spolu chvíľku chodíte. Ak sa začneš takto správať, bude z toho dlhodobý vzťah a on bude taký spokojný a šťastný, že ťa nevymení za žiadnu inú.

Sebavedomie na prvom mieste

Chlapi túžia po tom, aby mali sebavedomú partnerku, ktorá si je vedomá svojich kvalít a svojej krásy. Buď taká aj ty. Nielen kvôli nemu, ale predovšetkým kvôli sebe. Buď sama sebou, netráp sa tým, čo si o tebe myslia iní a buď spokojná, šťastná a vyrovnaná.

zdroj: Unsplash/Chermiti Mohamed

Ak sa k tomu budeš starať aj o to, ako vyzeráš, získaš u neho ďalšie plusové body. Určite ťa uvidí rád aj bez make-upu, no zároveň ho nebavia stále tepláky, v ktorých sa cítiš najlepšie. Raz za čas si obleč niečo pekné a urob zo seba tú najkrajšiu ženu.

Nebuď na ňom závislá a maj svoje záujmy

Stíhačka nie je nič, po čom by muži túžili. Nebuď na ňom závislá a maj okrem neho aj svoj vlastný život. Ak ťa niekedy pozve von, pokojne mu povedz, že máš akurát svoje plány. Dáš mu tak pocítiť, že nie je pre teba jediným človekom na svete a budeš prekvapená, ako ho to rýchlo posunie dopredu.

Aj keď chlapi netúžia po stíhačke, zároveň nechcú, aby si ich odmietala. Skús na neho takýto malý trik a uvidíš tú zmenu v jeho správaní.

Daj mu pocítiť, že ho potrebuješ

Na druhej strane ale muži potrebujú vedieť, že si bez nich nevieš predstaviť život. Ak sa ti niečo pokazí, popros ho, aby ti pomohol. Urob tak niekedy aj vtedy, keď by si si to vedela urobiť sama. Nezabudni ho potom pochváliť. Bude so sebou spokojný.

Toto je len základ toho, ako by si sa mala správať, ak si ho chceš omotať okolo prstu. Samozrejme, že každý chlap je iný a na toho tvojho nemusí platiť všetko z tohto. No ak neskúsiš, nezistíš. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.