Partner a partnerka na balkóne

Niekedy musíme ako kamarátky urobiť rozhodnutia, ktoré nie sú ľahké. Také, ktoré sa nám zdajú správne, no môžu niekomu inému zničiť život. Jedným z nich je rozhodne náročná situácia, pri ktorej sa dozvieš, že priateľku, na ktorej ti záleží, partner podvádza. Zdá sa, že ona o ničom netuší, no podľa teba si nezaslúži, aby ju takto ťahal za nos.

Čo robiť? Povedať jej to, čo si sa dozvedela alebo byť radšej ticho, aby si nebola ty tou, ktorá jej zničí šťastie? Všetko má svoje pre aj proti. Pomôžeme ti ich zvážiť, no je len na tebe, ako sa rozhodneš. Hlavné je, aby to tvoj život neťažilo viac, ako je potrebné.

Prečo jej to radšej povedať

To, že v priateľstve je úprimnosť na prvom mieste, zrejme hovorí za všetko. Ak by neskôr prišla na to, že si niečo vedela a nič nepovedala, mohla by ti to vyčítať. Ako správna kamarátka by si nemala chcieť, aby mala „parohy“ ona a netušila o tom.

Nemenej dôležitý je aj fakt, že by ste mali proti neverníkovi bojovať spolu. Ak mlčíš, dávaš mu zvolenie, aby jej ubližoval ďalej. A to určite nechceš. Ty nie si tá, ktorá jej ničí vzťah.

Dôvody, ktoré by ťa mohli odradiť

Aj keď sme za to, aby ľudia vždy hovorili pravdu a boli úprimní, nemôžeme sa na vec nepozrieť aj z tejto stránky. Prečo mlčať? Nie je to preto, lebo jej chceš ublížiť ty, samozrejme, ak ti na nej záleží. Netúžiš z nej robiť hlupáka, ale v tomto smere môžeš myslieť na to, že do istých záležitostí sa starať netreba.

Aké dôvody môžu byť potvrdením, že na to musí prísť sama? V prvom rade, môže sa stať, že by ti vôbec neverila. Zamilovaná žena totiž nikdy nepripustí, že ju partner podvádza, najmä, ak na to nepríde ona.

Nie všetky ženy by to mohli brať ako pomoc a teda sa môže stať aj to, že sa na teba nahnevá a na veľmi dlhú dobu preruší kontakt. Ak mu neveru neodhalí, možno aj navždy. I keby na ňu prišla, mohla by sa pred tebou hanbiť tak, že by to skončilo rovnako.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating