Neznamená to, že nie si milovaná. To, že ťa ráno nečaká taká pekná správa neznamená, že ťa nikto nemá rád. Pozri sa okolo seba. Máš po svojom boku ľudí, ktorí ťa milujú nadovšetko. Tak načo zbytočne čakáš, že ti príde od neho správa typu: dobré ráno, dobrú noc, ľúbim ťa. Chcem, aby si vedela, že nie si jediná, ktorá čaká. Stále naivne čaká. Je mi ľúto, že ti musím otvoriť oči…

Je to úžasné, keď si na teba hneď niekto ráno spomenie. Cítiš sa milovaná, cítiš, že si stredobodom jeho vesmíru. To je na láske to najkrajšie..Môžeš si byť istá, že ti nijak nechcel ublížiť. Len nevedel tvoju lásku tak opätovať, ako si to zaslúžiš.  Nebuď nahnevaná – hnev je zbytočný. Prežili ste toho spolu veľa a to ti nikto nevezme. Sú to krásne chvíle, no nie? Pamätáš si každú chvíľu, každý dotyk, každý úsmev, každú slzu. Bolí to však? Môžeš mi veriť, že ono to prestane. Potrvá to dlhšie, ale prestane. Už ťa nerozhádže jeho prenádherný úsmev. Budeš šťastná.

pexels-photo-116235

foto:pexels.com

Presmeruj svoju energiu na niečo, čo má zmysel. Užívaj si každú chvíľku, každý detail. Ty sama si tvorcom svojho šťastia a na to nesmieš nikdy zabudnúť. Čo takto skúšať prekonať svoj strach? Len..prosím ťa..Nekontroluj svoj mobil. Nečakaj, že sa ozve. Keby chcel, ozval by sa už dávno.

Zavri svoje oči. Musíš sa vysporiadať s tým, čo bolo. Bol tvoja lekcia a do tvojho života prišiel úplne nečakane. Tak ako aj odišiel. Do kedy plánuješ strácať čas tým, že budeš kontrolovať mobil a prezerať si staré správy, staré fotky? Máš pri sebe rodinu a priateľov, ktorí ti venujú svoju pozornosť a ty stále premýšľaš nad ním. Dám ti radu. Užívaj si ich spoločnosť. Sú to najdôležitejšie čo máš. Oni ťa neopustia a podajú ti pomocnú ruku a nič za to neočakávajú. 

people-mother-family-father

foto:pexels.com

Nie je dôležité to, že ráno si nenájdeš žiadnu správu. Ak niečo naozaj chceš, bojuj. No môžeš si byť istá, že keď príde ten správny, bude ti neustále dokazovať to, ako veľmi ťa ľúbi. Dlhé objatia, nežné bozky, úprimný smiech a žiarivé očká a krásne slová. Ale dovtedy je tu rodina. Tí, ktorí ti budú každé ráno hovoriť: dobré ránko slniečko. A potom, potom príde on..

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.