instagram/jovi_travel

Určite to poznáš. S niekým si píšeš a začne ťa ignorovať. Štve ťa to, pretože si si myslela, že si rozumiete a môže byť z toho niečo viac.

Keď ti napíše muž po tom, čo ťa dlho ignoroval, pýtaj si odpovede. Netvár sa tak, akoby sa nič nestalo. Netvár sa ani tak, že mu to ideš vrátiť. Neignoruj ho, pretože by ste sa takto naťahovali ešte dlho. Buď zvedavá čo sa stalo a žiadaj úprimnosť.

Si žena, ktorá si toho už veľa zažila a nechceš detské hry. Nechceš niekoho, kto sa s tebou len zahráva a naozaj po tebe netúži. Unavuje ťa to, preto buď priama a snaž sa získať čo najviac. Avšak, ak už sama tušíš, že to nedopadne dobre, nepúšťaj sa do toho. Po „videnej“ správe zatvor túto kapitolu v tvojom živote a posuň sa ďalej. 

Muž, ktorý bude mať o teba reálny záujem, si vždy nájdeš čas na to, aby ti odpísal. Muž, ktorý ťa bude mať naozaj rád, ťa nikdy nebude ignorovať naschvál.

Pretože keď nájdeš svoju druhú (a pravú) polovičku, budeš s ňou chcieť byť stále. Na svete je veľa nádherných miest, ktoré s tvojim partnerom musíte objaviť. Nebude to o tom, že si budete chcieť jeden od druhého „oddýchnuť“, bude to skôr o tom, že budete chcieť byť stále pri sebe. Ani tri životy by totiž nestačili na tú krásu, ktorú spolu musíte zažiť.

Dúfam, že raz nájdeš takého muža. Nie muža, ktorý ťa bude ignorovať a hrať s tebou hry. Nie muža, ktorý sa z tvojho života vyparí, keď ho prestaneš baviť.

Dúfam, že sa nenecháš strhnúť týmto moderným svetom, a že keď ťa niekto bude ignorovať, budeš sa pýtať. Budeš chcieť vedieť odpovede – čo sa stalo, prečo sa to stalo a ako to napraviť. Ak nebude iná cesta, tak sa rozlúčte. Na svete je toľko mužov, ktorí by si tvoju lásku zaslúžili. Musíš len nájsť niekoho, kto ťa nebude ignorovať a nikdy to s tebou nevzdá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating