Osamelé noci, kedy si si zvykla na strach, budú raz noci, na ktoré sa budeš konečne tešiť, pretože keď prídeš domov, bude ťa tam čakať špeciálna osoba. Nebudeš musieť stráviť ďalšiu noc v myšlienkach na minulosť a na to, čo sa nepodarilo. Len si ľahneš vedľa niekoho a zaspíš s úsmevom na perách. Tvoje noci budú naplnené túžbou, láskou a teplom domova.

Ráno si možno bola zvyknutá na popíjanie kávy či čaju sama a niekde v mysli si dúfala, že sa to jeden deň zmení. Ver mi, že sa to aj čoskoro zmení a ty budeš tráviť čas s osobou, ktorá nebude len tvojim partnerom, ale aj najlepším priateľom a človekom, na ktorého sa budeš môcť spoľahnúť.

“Nie­kedy veci, ktoré si naj­viac že­láš, sa ne­stanú, a čo ne­ča­káš, sa stane. Ne­viem, nie­kedy stret­neš ti­síc ľudí a ni­jak sa ťa ne­dot­knú. Až príde je­den člo­vek a tvoj ži­vot sa navždy zmení.” – z filmu Láska a iné zá­vis­losti

zdroj: unsplash.com

Nepotrebujeme inú ľudskú bytosť, aby náš život bol úplný. Ale buďme úprimní, mať niekoho, kto pobozká naše rany, kto ich nevidí ako katastrofy v našej duši, ale ako miesta, kde môže umiestniť svoju lásku, tak toto je tá najkrajšia a najupokojujúcejšia vec na tomto svete. -Emery Allen

Keď spoznáš toho pravého, budeš to vedieť. Bude to presne ten muž, pri ktorom sa budeš cítiť šťastne a spokojne. Bude to presne ten muž, ktorý bude nielen tvojim partnerom, ale aj najlepším kamarátom. Bude to ten, ktorý ťa bude podporovať a vnímať ťa ako niekoho, na kom mu veľmi záleží a chce ho mať vo svojom živote.

Bude to niekto, pri kom budú slová zbytočné, pretože vieš, že skutky sú ďaleko podstatnejšie. Bude to človek, pri ktorom sa zmeníš aj ako osoba, ktorá bude napredovať a bude spokojná s tým, čo žije. Všetko príde v ten pravý čas, len ver načasovaniu tvojho života. Aj on príde v ten najvhodnejší čas.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.